Open call для учасників Фестивалю Різні разомПро Нас

Open call для учасників Фестивалю Різні разом

Команда Мистецького арсеналу запрошує до участі у Фестивалі «Різні разом» представників організацій з приватного, державного та громадського секторів, які займаються освітньою діяльністю у сфері культури і креативних індустрій, популяризують науку і технології та втілюють соціальні проєкти для дітей та підлітків. 

Фестиваль відбудеться з 20 до 22 вересня 2024 року у Мистецькому арсеналі (Київ, вул. Лаврська, 10-12). 

Фестиваль для дітей і підлітків «Різні разом» — це щорічний проєкт Мистецького арсеналу про пізнання різноманітних досвідів і людей через взаємодію, пошук, гру та вільний вибір. Культура і наука, мистецтво і технології — протягом трьох днів створюють спільний освітній простір, доступний і цікавий для всіх, незалежно від віку та потреб. Тут можна вільно творити і співдіяти, досліджувати і бешкетувати, не боятися помилитися та бути різними, відкривати для себе нове та нових. 

Учасники Фестивалю «Різні разом» 2024 матимуть можливість представити свої освітні програми для дітей та підлітків у різних форматах:

  • на стендах,
  • через інтерактивні мистецькі проєкти,
  • освітні події: майстер-класи, ігри, інтерактивні заняття тощо,
  • перформативні події: театральні вистави, перформанси, музичні виступи тощо 

Це чудова нагода представити свої досягнення, обмінятися досвідом з колегами з усіх куточків України, створити нові партнерства та залучити нову аудиторію.

Про Фестиваль 2023 — за посиланням.

Заповнюючи заявку на участь, можна також долучитися до програми мобільності — програми підвищення кваліфікації для працівників організацій, які в межах своєї діяльності розробляють освітні програми для дітей та підлітків (музеї, бібліотеки, громадські організації у сфері культури). Відібрані учасники отримають фінансову підтримку на проїзд (квитки і проживання під час фестивалю), щоб представити свою діяльність на стенді або в програмі подій. Ми не обмежуватимемо географію потенційних учасників, але надаватимемо пріоритет вимушено переміщеним організаціям, організаціям, які активно працюють з дітьми та родинами, які постраждали від війни, а також із питаннями інклюзії, рівних можливостей та національних меншин.

Просимо ознайомитися з Положенням про умови та порядок організації і проведення Фестивалю перед заповненням заявки на участь у Фестивалі.

Дедлайн подачі заявок — 2 серпня 2024 року.

Для всіх потенційних учасників 18 липня відбудеться «Кава з кураторками» — онлайн-зустріч, під час якої організаторки розкажуть, як заповнити заявку, яка інформація від вас є важливою, про формати участі та безпекові моменти. А ви зможете поставити свої запитання щодо участі у Фестивалі. 

Організатор фестивалю: Мистецький арсенал у співпраці з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу».

З питаннями про участь у Фестивалі звертайтеся на пошту: [email protected].