Олексій Шмурак та Даша Подольцева. Публічна розмова та музичний перформанс
25 грудня, у неділю, о 13:00 у Малій Галереї Мистецького арсеналу (вул. Лаврська, 10) відбудеться Публічна розмова та музичний перформанс за участі дизайнерки Даши Подольцевої та композитора і саундартиста Олексія Шмурака.
📌 Захід триватиме дві години. Вхід безкоштовний.
Під час події Даша Подольцева та Олексій Шмурак розкажуть про авторський проєкт Dreamscape та виставку «Одне з одним. Просторові діалоги. Dreamscape», створені у співпраці з архітекторкою Оленою Орап. Автори говоритимуть про ідею та реалізацію проєкту та виставки, а також про власні мистецькі практики.
Під час події Олексій Шмурак виступить з музичним перформансом. Музичний перформанс буде присвячений темі сну, засинанню, daydreaming. Сюрреалістичні імпровізації і звукові ландшафти заповнять простір експозиції і підготують відвідувачів до публічної розмови.
❗У випадку екстреного відключення електроенергії подія відбудеться.
Але у разі оголошення повітряної тривоги подія припиниться. На цей час Ви зможете пройти в найближче укриття.
Даша Подольцева — українська графічна дизайнерка, художниця. Народилася у Києві. Закінчила Києво-Могилянську академію. Вивчала академічний малюнок та живопис у майстерні Олександра Тітова. Навчалась у літній школі Central Saint Martins/University of Arts London та школі плаката Петра Банкова. Випускниця школи урбаністики Canactions Studio 1. Співзасновниця проєкту Серія__, присвяченого українським панелькам. Працює з такими темами: публічний простір, предметний світ та «тимчасові незручності».
Олена Орап — українська архітекторка, дослідниця та художниця. Народилася у Києві. Закінчила Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка та Національну Академію образотворчого мистецтва та архітектури (НАОМА). Співзасновниця проєкту Серія__, присвяченого українським панелькам. Працює з такими темами: масове житло, самоідентифікація, кордони та тимчасова архітектура.
Олексій Шмурак — український композитор і саундартист. Народився у Києві. Закінчив Національну музичну Академію України ім. Чайковського за спеціальністю «композитор». Працював як композитор та виконавець у класичній та сучасній класичній, експериментальній музиці та мультимедійних перформансах. Працює з такими темами: жанрові кордони, ностальгія, деконструкція й лакуни уваги. У своїх виступах часто використовує голос, духові, ударні, електроніку та простір.
Проєкт підтримано в результаті відбору на відкритому конкурсі (re)connection UA, пілотного проєкту, створеного ГО «Музей сучасного мистецтва» у партнерстві з UNESCO, та фінансується через Надзвичайний фонд спадщини UNESCO.