Мистецький арсенал запрошує віртуально відвідати виставку «Кожны дзень. Мистецтво. Солідарність. Спротив»Про Нас

Мистецький арсенал запрошує віртуально відвідати виставку «Кожны дзень. Мистецтво. Солідарність. Спротив»

Майже 50 робіт білоруських художників і художниць в експозиції виставки «Кожны дзень. Мистецтво. Солідарність. Спротив» тепер можна роздивитися онлайн та безкоштовно, відвідавши 3D-тур виставкою. Наразі віртуальний тур містить аудіогід українською мовою, що розповідає про виставку через десять термінів глосарію цього проєкту, а також через окремі художні роботи. Аудіогід начитав бренд-войс Мистецького арсеналу, відомий теле- і радіожурналіст Вадим Карп’як.

Віртуальний тур виставкою «Кожны дзень. Мистецтво. Солідарність. Спротив». Розроблено компанією Trip VR

Незабаром глядачам та глядачкам 3D-туру будуть доступні до перегляду відеороботи, представлені на виставці, відеофіксація інсталяцій та кураторський опис мистецьких робіт. Віртуальний тур виставкою англійською та білоруською мовами готується до публікації для іноземної громадськості — білорусів та білорусок, які не мають змоги відвідати виставку офлайн.

Виставка «Кожны дзень. Мистецтво. Солідарність спротив» мала відкритися для відвідувачів у День Волі в Білорусі, 25 березня. Однак, через посилення карантинних обмежень презентація виставкового проєкту була перенесена онлайн.

Престуру виставкою 25 березня. Справа наліво — міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба,
директорка Мистецького асреналу Олеся Островська-Люта, співкуратор виставки Андрей Дурейка.

Найближча онлайн-подія відбудеться 10 квітня о 15:00День неспішного мистецтва в Мистецькому арсеналі. Учасники та учасниці заходу зможуть уповільнитися, роздивитися та обговорити кілька витворів мистецтва з виставки «Кожны дзень. Мистецтво. Солідарність. Спротив». Зареєструватися — https://bit.ly/31TEK5s.  

Виставка «Кожны дзень. Мистецтво. Солідарність. Спротив» є зрізом сучасного білоруського мистецтва, яке створює та проявляє актуальні форми взаємодії, опору, колективності й майбутнього, яке практикується вже сьогодні — кожний день.

Співкураторами проєкту
стали 6 білоруських митців і дослідників: Алєксєй Борісьонок, Андрей Дурейка, Марина Напрушкіна, Максім Тимінько, Антаніна Стєбур, Сєргєй Шабохін.

Виставковий проєкт реалізується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Партнери проєкту: Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні, Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Києві, Регіональний офіс Фонду ім. Фрідріха Еберта «Діалог Східна Європа», Представництво «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні та Білорусі, Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні, Білоруський фонд культурної солідарності.