Мистецький арсенал відкриває «Виставку про наші відчуття»Про Нас

Мистецький арсенал відкриває «Виставку про наші відчуття»

10 червня у Мистецькому арсеналі розпочнеться новий проєкт з назвою «Виставка про наші відчуття». Виставка фокусується на запитанні про те, як змінюється (і чи змінюється взагалі) наше сприйняття мистецтва через призму війни, що триває.

Відрефлексувати все, що з нами відбувається під час війни, поки неможливо і, певно, ще зарано. Але ми все одно знову й знову — в думках і розмовах — повертаємося до цього досвіду. Як ми тепер розуміємо мистецтво? Як його відчуваємо? Чи прочитуємо класичні сюжети, що донедавна здавалися безнадійно тривіальними, як аналогії пережитого? Чи шукаємо метафор, аби описати свій досвід?
Війна змінила наші плани і змусила сфокусуватися на новому досвіді, шукаючи мистецькі відповідники власних відчуттів. Амбівалентність наших емоцій і думок — саме це ми намагаємося сказати цією виставкою.

Частина цього проєкту — проговорення персонального досвіду команди інституції, який було зафіксовано у форматі відео. Ці відео стануть частиною виставки.

Кураторський текст до виставки

Виставка триватиме з 10 червня до 21 серпня 2022 року.

Графік роботи: середа–неділя, з 12:00 до 17:00. У день відкриття, 10 червня, виставка працюватиме з 16:30 до 19:00. Графік може змінюватися в залежності від безпекової ситуації. 

Офіційне відкриття розпочнеться о 17:00. Престур виставкою для акредитованих представників медіа розпочнеться о 16:15. Акредитуватися можна за посиланням

Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги виставка зачиняється. На цей час Ви можете пройти в найближче укриття (перехід на Площі Слави). Виставка почне працювати після закінчення повітряної тривоги. Якщо Ви не встигнете переглянути виставку через повітряну тривогу, то Ваш квиток буде діяти в будь-який інший день роботи виставки.