Мистецький арсенал презентує оновлений NEOсвітній простірПро Нас

Мистецький арсенал презентує оновлений NEOсвітній простір

Грати, творити, навчатися, читати, дивитися фільми й просто відпочивати стало ще цікавіше! Тепер будь-який відвідувач від 0 і до 100+ років може знайти собі заняття до душі.

Запрошуємо у неділю, 12 січня, до Мистецького арсеналу, щоб познайомитися з новим NEOсвітнім простором. Функціонально оновлений NEOсвітній простір є інклюзивним і доступним для будь-кого. У просторі є Лекторій, Бібліопростір та Майстерні, де відбуваються цікаві активності, лекції, дискусії, кінопокази та воркшопи для дорослих і дітей, а також зустрічі Підліткової Ради.
До дня презентації NEOсвітнього простору ми підготували багато подій для дорослих та дітей, що допоможуть ще більше дізнатися про можливості простору.

 • 11:00Майстерні – Презентація ігрового простору PLAYSET для дітей від 0 до 4 років та їхніх батьків.
  Відомо, що за допомогою гри діти розвивають свої творчі здібності, зміцнюють стосунки з батьками, спілкуються з однолітками та просто весело проводять час. Враховуючи дитячу потребу вивчати й досліджувати нові форми, з одного боку, та традицію авангардного мистецтва – з іншого, компанія Artycrowd розробила унікальне ігрове поле спеціально для Мистецького арсеналу. 

 • 12:00Бібліопростір – «Читанка для найменших» для дошкільнят від трьох років. Цей захід познайомить дітей та батьків із сучасною українською дитячою літературою. Заняття проводить літературний партнер NEOсвітнього простору – проєкт підтримки дитячого читання БараБука.

 • 12:00Майстерні – NEOсвітній творчий квест для дітей 6-12 років. Квест розроблено спільно з групою активних батьків МА-МИ.
  Реєстрація https://forms.gle/uEKNtRJm9FkauTf96

 • 13:00Майстерні – майстер-клас «Фоторамка в кадрі» для дітей 6-10 років. За допомогою аплікації, колажу і, надихаючись авангардними митцями й українським мистецтвом наїву, ми створимо дизайн власних рамок для фотографування.
  Майстер-клас проведе художниця Тетяна Митальникова.
  Реєстрація https://forms.gle/qx9oknujvoq7eHFW8

 • 15:00Бібліопростір – зустріч Підліткової ради Мистецького арсеналу. Запрошуємо підлітків 13-16 років долучитися до обговорення роботи ради за минулі місяці та планування діяльності на новий рік.

 • 18:00Лекторійпоказ документального фільму «Коляда для Параски» (1999, реж. Олег Драч). У фільмі можна почути, як згадують Параску Плитку-Горицвіт її близькі люди та односельці, а також побачити присвячену Парасці автентичну гуцульську коляду. Показ відкриє директор фільму Олександр Чайка – арт-менеджер, директор громадської організації «Український МІМ Центр».

Постійнодіючі проєкти NEOсвітнього простору – проєкт «5 чуттів» з інтерактивними завданнями від музею «Третя після опівночі» та магнітні конструктори UARTIST –  також готові до зустрічі з усіма відвідувачами!
Тож чекаємо у гості!

Вхід на події за квитком до Мистецького арсеналу.