Мистецький арсенал поважає вибір конкурсної комісії з відбору куратора Українського павільйону на Венеціанській бієнале 2019Про Нас

Мистецький арсенал поважає вибір конкурсної комісії з відбору куратора Українського павільйону на Венеціанській бієнале 2019

Мистецький арсенал поважає вибір конкурсної комісії з відбору куратора Українського павільйону на Венеціанській бієнале 2019.

Експерти конкурсної комісії Міністерства культури України з відбору куратора Українського павільйону на Венеціанській бієнале 2019 року визначили Куратором Відкриту групу з мистецьким проектом «Падаюча тінь «Мрії» на сади Джардіні».

Представники Мистецького арсеналу також подавали заявку на участь у конкурсі з відбору куратора Українського павільйону на Венеціанській бієнале 2019 з проектом «Голоси любові» художника Арсена Савадова та, за оцінками експертів, посіли друге місце.
Мистецький арсенал поважає вибір експертної комісії та бажає успіху Українському павільйону, що над ним працює Відкрита група й Міністерство культури України.

Куратори Мистецького арсеналу зосередяться над втіленням запланованих на 2019 рік проектів у самому Арсеналі.