Мистецький арсенал не зможе відкрити заплановану виставку: понад усе ми цінуємо здоров’я людей і спільнотиПро Нас

Мистецький арсенал не зможе відкрити заплановану виставку: понад усе ми цінуємо здоров’я людей і спільноти

Враховуючи ризики, пов’язані з поширенням коронавірусу (SARS-CoV-2), а також заходи протидії цьому поширенню, впроваджені урядом, Мистецький арсенал не зможе відкрити для відвідувачів новий проєкт «Відбиток. Українська друкована графіка ХХ-ХХІ століть». Призупинено роботу Малої Галереї – там відбувається виставка «(Ре)Контексти. Фрагменти». Зачинено на період карантину і мистецьку крамницю.

Урочисте відкриття проєкту «Відбиток. Українська друкована графіка ХХ-ХХІ століть» було заплановано на 19 березня, з 20 березня до 3 травня виставка мала працювати для відвідувачів. Арсенал і кураторки проєкту Ірина Боровець та Катерина Підгайна працювали над його підготовкою майже два роки, він розповідає про понад столітню трансформацію українського мистецтва гравюри.

Фото Олександра Попенка

Директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта:

«Цю виставку Програмна рада Мистецького арсеналу обрала переможцем конкурсу кураторських проєктів приблизно два роки тому. Весь цей час над проєктом багато працював музейний відділ Арсеналу, відділ сучасного мистецтва, дизайнери – ціла команда разом із художниками та кураторками самої виставки. Ми до останнього сподівались змонтувати і підготувати її до відкриття одразу після закінчення карантину. Проте подальша робота над проєктом несе ризики команді та підрядникам, тож ми вирішили призупинити монтаж: понад усе ми цінуємо здоров’я людей і спільноти. Роботи, що прибули до Арсеналу для експозиції, будуть зберігатись у наших сховищах до кінця карантину.»

Фото Олександра Попенка Фото Олександра Попенка

Фото Олександра Попенка

Мистецький арсенал продовжує працювати над підготовкою Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», за планом він відбудеться з 20 по 24 травня 2020 року. Однак, якщо рівень загрози зростатиме, Мистецький арсенал готовий перенести проведення Книжкового Арсеналу на інший період.