⚡ Мистецький арсенал оновив Освітній простір ⚡Про Нас

⚡ Мистецький арсенал оновив Освітній простір ⚡

Оновлений Освітній простір Мистецького арсеналу — це  простір для всіх. Для дорослих і дітей від 0 до 100+ років, для гуманітаріїв і технарів, для творчості, дослідження і відпочинку.

Ми прагнемо переорієнтувати типовий досвід відвідувача від пасивного сприйняття інформації до активної залученості та взаємодії — з експозицією, фахівцями та між собою.  Мистецький арсенал виступає як медіатор між фахівцями і широкою громадськістю — пояснює і розповідає про культурні і суспільні явища, їх причини і траєкторії. Це майданчик освіти і взаємодії для розмаїтих аудиторій: дорослих відвідувачів, дітей та підлітків, митців і працівників культури. Для нас важливо, щоб відвідувачі Освітнього простору були не тільки споживачами інформації, а й залучалися до обговорення і співтворчості, могли висловити свої думки і почути інших. Саме тому ми постійно працюємо над оновленням і вдосконаленням нашого Освітнього простору та створюємо різноманітні освітні події. 

Усі проєкти Мистецького арсеналу мають сильну освітню компоненту. Освітні програми дають не тільки нові знання і навички, а й інструменти, необхідні для критичного мислення та творчого самовираження. Ми також співпрацюємо з музейними та культурними інституціями, партнерами, громадськими та благодійними організаціями і надаємо їм можливість познайомитися та налагодити співпрацю. 

Функціонально оновлений Освітній простір є інклюзивним і доступним для будь-кого. У просторі є Лекторій, Бібліопростір та Майстерні, де відбуваються цікаві активності, лекції, дискусії, кінопокази та воркшопи для дорослих і дітей, а також зустрічі Підліткової Ради.
Частиною Майстерень є інтерактивні інсталяції та проєкти: Playset (простір для дітей від 0 до 4 років), UARTIST (проєкт, що базується на мистецькому магнітному конструкторі) і 5 чуттів (проєкт з інтерактивними завданнями від музею «Третя після опівночі»).

Слідкуйте за анонсами подій, що відбуваються в Освітньому просторі. Далі ще більше цікавинок 🙂