Мистецький арсенал оголошує набір учасників на фестиваль NEOсвітній АрсеналПро Нас

Мистецький арсенал оголошує набір учасників на фестиваль NEOсвітній Арсенал

Фестиваль NEOсвітній Арсенал пропонує креативну взаємодію з мистецтвом та наукою дітям та їхнім батькам. Відбудеться у Мистецькому арсеналі з 30.09 – 03.10. 2021.

Мистецький арсенал запрошує до участі державні, громадські та приватні інституції культури і креативні індустрії представити широкій аудиторії свої унікальні освітні методи. Кожен з учасників отримує стенд, на якому презентує різні формати роботи з відвідувачами — постійні «потокові» ігри та завдання, майстер-класи і музейні заняття, а також може долучатися програмою до подій на сценах: презентацій, дискусій, театральних та інших виступів, зустрічей.

Цьогорічна фокус-тема NEOсвітнього Арсеналу — «Різні разом». Це нагода подивитись широко на інклюзію, обговорити тему різноманіття та співіснування різностей. Що таке «різність»? Що ми знаємо про це поняття? Як мистецтво вчить нас відкритості до іншого та чому ці знання такі важливі? Де кордони між особистим та соціальним, між власними та чиїмись почуттями? І нарешті: як бути різними та залишитися разом?

Головна засада фестивалю — дитина є головним діячем подій, вона сама обирає, що робити та як. Фестиваль забезпечує їй можливість творчості без обмежень, бешкетного навчання та взаємодії з іншими учасниками без оцінок та суджень.

Проєкт «Фестиваль NEOсвітній Арсенал» реалізується за підтримки Українського культурного фонду.
Аби взяти участь у NEOсвітньому Арсеналі, заповніть реєстраційну форму не пізніше 31 серпня 2021 року. Докладніше про фестиваль та умови участі можна дізнатися за телефоном 044 288 5229, або написавши на скриньку: [email protected]
Зверніть увагу: заповнюючи реєстраційну форму, заявник погоджується з Положенням про умови та порядок організації і проведення фестивалю.

Мистецький арсенал є пам’яткою історії та архітектури XVIII cт., а також є флагманською українською інституцією культури, яка у своїй діяльності інтегрує різні види мистецтва. Усі проєкти Мистецького арсеналу мають сильну освітню компоненту. Арсенал виступає як медіатор між фахівцями і широкою громадськістю, є майданчиком взаємодії для розмаїтих аудиторій: дорослих відвідувачів, дітей та підлітків, митців і працівників культури. Площа Арсеналу, яка вже використовується для реалізації мистецьких проєктів, сягає 24 000 м².

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 р. як нова модель надання на конкурсних засадах державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій. Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід’ємною частиною політики і визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України.