Новий набір до Підліткової Ради Мистецького арсеналуПро Нас

Новий набір до Підліткової Ради Мистецького арсеналу

Мистецький арсенал оголошує набір до Підліткової Ради. Приймання заявок триватиме до 21 лютого 2021 року. 

Підліткова Рада — це група молоді (12-16 років), яка разом із кураторками з освітнього відділу протягом року працюватиме над розробкою та втіленням освітніх проєктів до виставок для своїх однолітків.

За цей рік учасники та учасниці Підлітковою Ради навчаться курувати й оцінювати молодіжні виставки та літературні конкурси, створювати аудіодискрипцію до картин для незрячих дітей і, головне, — вчитимуться розуміти, говорити й писати про мистецтво. До програми обов’язково увійдуть екскурсії виставками Мистецького арсеналу, зустрічі з музейними професіоналами(ками) та кураторами(ками) проєктів, тематичні заняття й майстер-класи. 

Кілька прикладів того, які проєкти втілюватимуть учасники та учасниці Підліткової Ради разом із музейними едукаторами(ками) у 2021 році*

  • театралізовані екскурсії для молоді про історичні епохи та їхніх митців;
  • квести для дітей; 
  • дослідження фотографії та створення власних фотопроєктів; 
  • волонтерство на фестивалях Книжковий Арсенал та NEOсвітній Арсенал. 

Підліткова Рада також зможе запропонувати власні ідеї, а ми допоможемо втілити їх в життя.
* Список проєктів є приблизним і може змінюватися залежно від обставин. 

Кого ми бачимо в Підлітковій Раді

Мистецький арсенал шукає справжніх експертів та експерток підліткової думки, які готові вчитися розуміти мистецтво й ділитися цими знаннями з однолітками. Ми вітаємо активну та вмотивовану молодь із різними досвідами та навичками: написання текстів, ведення соцмереж, зйомок відео, волонтерства у культурно-мистецьких заходах, шкільного самоврядування, відвідування гуртків чи втілення власних ініціатив.

Учасниці Підліткової Ради 2020 року.
Фото: Олександр Попенко © ДП НКММК Мистецький арсенал 

Важливо, аби учасниці та учасники Підліткової Ради мали не менше трьох годин для роботи над проєктами щотижня (онлайн чи офлайн), а також цікавилися мистецтвом, культурою та літературою.

Кінцева дата та умови участі в конкурсному відборі

Аби стати частиною команди Підліткової Ради, необхідно заповнити заявку до 23:59 21 лютого 2021 року, прикріпивши всередині мотиваційний лист — https://cutt.ly/MhFm5fS. У мотиваційному листі напишіть, чому саме ви ідеально пасуєте на роль учасника\учасниці Підліткової Ради Мистецького арсеналу. Розкажіть, які ваші очікування та як ви плануєте використати цей досвід у майбутньому.

Відбір проводить освітній відділ Мистецького арсеналу. З найбільш вмотивованими кандидатами та кандидатками ми проведемо співбесіди. Результати надішлемо наприкінці березня на електронну пошту.

Дізнатися про попередні проєкти Підліткової Ради можна тут.