Мистецький арсенал оголошує набір до Підліткової РадиПро Нас

Мистецький арсенал оголошує набір до Підліткової Ради

Мистецький арсенал оголошує набір до Підліткової Ради. Набір триватиме до 25 листопада — встигніть подати заявку!

Підліткова Рада — це група молоді (14-16 років), яка разом з кураторками освітнього відділу Мистецького арсеналу протягом шести місяців буде:

 • вивчати сучасне українське мистецтво;
 • дізнаватися, як народжується виставка, вибудовується її концепція та експозиція;
 • спілкуватися з художниками/художницями, фотографами/фотографками, митцями/мисткинями;
 • допомагати розробляти заняття та майстер-класи для дітей;
 • проводити вихідні в музеї, створювати та проводити міні-екскурсії виставками.

Програма передбачає онлайн- або офлайн-зустрічі декілька разів на місяць, під час яких будемо говорити про мистецтво (художні та фотороботи, кіно, музику та літературу), побачимо роботу Мистецького арсеналу зсередини, дізнаємося більше про його історію, зустрінемося з кураторами та кураторками виставок, освітніх програм та іншими музейними професіоналами.

Під час спільної роботи учасники та учасниці Підліткової Ради навчаться працювати в команді та створювати власні проєкти, отримають досвід волонтерства на культурно-мистецьких та освітніх подіях, зможуть орієнтуватися в напрямках та жанрах сучасного українського мистецтва. Окрім роботи з вже існуючими проєктами, Підліткова Рада зможе генерувати власні ідеї та пропонувати їх для реалізації.

 • Хто може стати учасником/учасницею Підліткової Ради?

Мистецький арсенал шукає креативну молодь, яка готова вчитися розуміти мистецтво й ділитися цими знаннями. Ми чекаємо на активних та вмотивованих учасників та учасниць із різними досвідами та навичками: написання текстів, ведення соцмереж, зйомок відео, волонтерства в культурно-мистецьких інституціях, шкільного самоврядування, відвідування гуртків чи втілення власних ініціатив.

Важливо, аби учасниці/учасники мали бажання і час працювати над проєктами декілька разів на місяць онлайн чи офлайн, а також цікавилися мистецтвом, культурою та літературою.
Тож, якщо ви готові приєднатися до команди творчих однодумців, надсилайте заявку на участь у Підлітковій Раді Мистецького арсеналу!

 • Як надіслати заявку?

Аби стати частиною команди Підліткової Ради, потрібно заповнити заявку до 23:59 25 листопада 2022 року. До заявки прикріплюйте ваш мотиваційний лист. У мотиваційному листі напишіть, чому, на вашу думку, саме ви маєте стати учасником\учасницею Підліткової Ради Мистецького арсеналу. Опишіть, чого ви очікуєте від участі та як зможете застосувати цей досвід у майбутньому.

Із найбільш вмотивованими кандидатами та кандидатками освітній відділ Мистецького арсеналу проведе співбесіди. Результати надішлемо до 2 грудня на електронну пошту.

Перед поданням заявки, будь ласка, ознайомтеся з Положенням про Підліткову Раду за посиланням.

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ


Фото: Олександр Попенко © ДП НКММК Мистецький арсенал

Ще сумніваєтеся, чи варто подавати заявку на участь? Подивіться, які активності реалізували учасники та учасниці Підліткової Ради 2021/2022 за час своєї роботи :

 • були у складі журі проєкту «Антитвір-2021»;
 • створювали та обговорювали власні маніфести у межах виставки «Кожны дзень. Мистецтво. Солідарність. Спротив»;
 • знайомилися з різними напрямами мистецтва, а саме вивчали супрематизм через обговорення робіт та творче завдання на виставці «Футуромарення»;
 • проводили театралізовані екскурсії виставкою «Футуромарення»;
 • розробили власні виставкові концепції за методикою «Білого кубу».

Надихніться досвідом випускників! Ось як говорить про Підліткову Раду її попередня учасниця, випускниця Підліткової Ради 2021/2022 Оля Приходько:

«Дуже цікаво було побачити роботу Мистецького арсеналу зсередини, познайомитися з людьми, які проводять і організовують виставки, самій спробувати себе у ролі художниці і створювати експонати (як у проєкті з білими стінами та коли ми писали листи від людей, які покинули Білорусь)».

Чекаємо на ваші заявки до 25 листопада 2022 року!