Мистецький арсенал не зможе відкрити виставку 10 червняПро Нас

Мистецький арсенал не зможе відкрити виставку 10 червня

Мистецький арсенал був готовий відкритись завтра, 10 червня, проте не зможе цього зробити відповідно до рішення засідання штабу КМДА  із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (протокол №40): «Станом на 9 червня 2020 року показники в Києві, визначені пунктом 4 Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» не відповідають можливості переходу до наступних етапів послаблення протиепідемічних заходів».

Виставка «Відбиток. Українська друкована графіка ХХ-ХХІ століть» готова до відкриття в Мистецькому арсеналі з 10 червня.

«На жаль, Мистецький арсенал все ще не може відкрити двері для відвідувачів. КМДА саме оприлюднила рішення Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації про те, що наразі у Києві неможливо перейти на наступний етап послаблення карантину, який і планувався на 10 червня. Ми не можемо ризикувати здоров’ям наших відвідувачів, тому змушені знову відкласти початок роботи нашої довгоочікуваної виставки “Відбиток. Українська друкована графіка ХХ-ХХІ століть”. Однак, виставка повністю готова до прийому відвідувачів, і ми відкриємо двері, щойно це буде можливо. Нагадаю, що вона мала відкритися ще в березні, але її довелося демонтувати на період карантину, адже Мистецький арсенал дотримується рекомендацій МОЗ щодо профілактики COVID-19 та безпеки відвідувачів і персоналу виставки», — генеральна директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта.