Музейні рефлексії в Мистецькому арсеналіПро Нас

Музейні рефлексії в Мистецькому арсеналі

Мистецький арсенал започатковує серію зустрічей «Музейні рефлексії» серед музейних працівників, присвячену темам освіти в музеях та інструментам взаємодії з різними аудиторіями. Перша зустріч відбудеться 18 березня об 11:00.

Музейні рефлексії — зустрічі-обговорення актуальних питань у роботі з музейними аудиторіями. На зустрічах насамперед будуть звучати теми музейної освіти та комунікацій. Музейні рефлексії — майданчик для осмислення, обміну враженнями з колегами та неформального спілкування. 

Найближчі Музейні рефлексії — про роботу українських музеїв в часи пандемії. Що змінилося і які досвіди ми здобули? Які виникли формати, що з них прижилося, а що не спрацювало? Як сьогодні виглядає музейна освіта? Хто такі онлайн-відвідувачі та як ми їх шукаємо, ангажуємо і рахуємо? 

Про що будемо говорити на під час Музейних рефлексій:
11:00-12:30
🔹 «Безконтактна освіта в музейній інституції». Спікерка — Софія Рябчук, керівниця відділу освітніх програм Мистецького арсеналу.
🔹 «Взаємодія куратора та відвідувача у виставковому просторі». Спікерка — Анастасія Яблонська, провідна фахівчиня відділу освітніх програм Мистецького арсеналу.
🔹 «Неспішно про мистецтво: Мистецькі четверги в Мистецькому арсеналі». Спікерка — Ніколь Катенкарій, провідна фахівчиня відділу освітніх програм Мистецького арсеналу.
🔹 «Діджиталізація освітніх проєктів в Одеському художньому музеї». Спікерка — Юлія Бердіярова, наукова співробітниця Одеського художнього музею.
🔹 «Освіта та комунікація Музею Ханенків в часи карантину». Спікерка — Катерина Гоцало, провідна наукова співробітниця Музею Ханенків.
🔹 «Онлайн-програмування: головні принципи формування та постановки задач». Спікерка — Тетяна Пушнова, керівниця відділу зв’язків із громадськістю Мистецького арсеналу.
🔹 «Аналіз онлайн-аудиторій: принципи підрахунку відвідувачів віртуальних подій». Спікер — Алім Алієв, заступник генерального директора Українського інституту.
12:30-13:00
🔹Обговорення-дискусія за участі усіх учасників рефлексій.

Отже, у четвер, 18 березня об 11:00, рефлексуємо над успішно втіленими кейсами, обмінюємося досвідом та надихаємо одне одного.
Посилання на зум-конференцію надійде листом після реєстрації у гугл-формі до 18:00 у середу, 17 березня. Будь ласка, перевіряйте теку спам.