Музейні рефлексії: можливості для українських музеївПро Нас

Музейні рефлексії: можливості для українських музеїв

У вівторок, 16 серпня о 15:00 відбудуться Музейні рефлексії «Можливості для українських музеїв».

Протягом шести місяців повномасштабного вторгнення Росії в Україну музеї по всій країні намагаються зрозуміти, як захистити й убезпечити від втрат колекції та як зберегти команди, які уможливлюють роботу інституцій. Уже в перші дні повномасштабної війни виникла низка ініціатив, які сприяють порятунку культурної спадщини, також до допомоги українським музеям долучилися міжнародні інституції та фахівці.

Як змінювалася ситуація з весни 2022 року? Які потреби не втрачають актуальності і які є нові запити від музейної спільноти?

Спікерки події:

Мета онлайн-зустрічі – обговорити, які можливості та пропозиції існують для українських музеїв в Україні та світі: гранти, стипендії, фінансова інституційна та індивідуальна підтримка, резиденції, варіанти матеріальної та інтелектуальної підтримки.

Музейні рефлексії — це завжди можливість для діалогу й підтримки колег через спільні роздуми. Сподіваємося, що за результатами цієї зустрічі учасники та учасниці відкриють також і нові можливості для збереження та відновлення інституцій.

Реєстрація на зустріч за посиланням. Після реєстрації вам на пошту надійде лист з підтвердженням та лінком на zoom-конференцію. Будь ласка, перевіряйте теку спам.