Концерт від _mediaklub «Репетиція концерту до дня перемоги» | 14 січняПро Нас

Концерт від _mediaklub «Репетиція концерту до дня перемоги» | 14 січня

14 січня о 14:00 запрошуємо на концерт від _mediaklub «Репетиція концерту до дня перемоги», що відбудеться в межах виставки сучасного українського мистецтва «Співіснування з темрявою».

Формат онлайн-зустрічей, що давав змогу учасникам експериментального об’єднання під час локдауну триматися разом, працювати разом і думати про спільне майбутнє, перейшов у воєнний час. Онлайн-зустрічі, як і раніше, дають їм можливість бути поруч один з одним, коли один із постійних учасників _mediaklub — Макс Роботов — перебуває на фронті у складі Збройних Сил України, а інші — розділені країнами і часовими поясами. 

«Нині ми так само граємо — кожен в іншому місті, не завжди бачачи й чуючи одне одного,  але вслухаючись серед перешкод і глітчів у голос Макса, у його команди з лінії фронту: “Діма, не вистачає баса”, “Аня, струнні зникають”, “Лєра, Саша, багато верхів”, “Іван — усі ручки вправо”»

Концерт відбудеться у гібридному форматі. Офлайн візьмуть участь Георгій Потопальский, Іван Світличний, Анна Івченко та онлайн — Макс Роботов, Дмитро Тентюк, Дарія Маєр. 

Де: перша зала виставки «Співіснування з темрявою»
Вхід за вхідним квитком на виставку.
Тривалість: 30 – 45 хв.

_mediaklub представляє відкрите візуальне та звукове середовище, до якого в будь-який момент можуть приєднатися учасники Photinus, української спільноти нових медіа. Відповідно, у складі гурту в різні часи виступали музиканти, художники, програмісти, а як виняток — робот GAIA. Цей принцип відкритості зумовлює використання різних медіа під час виступів, від безпосередньо звуку – до video mapping, а також став запорукою сталості — незалежної від зовнішніх обставин постійної взаємодії учасників.


Відвідати виставку «Співіснування з темрявою» можна до 31 березня 2024 року.
Графік роботи: середа-неділя, з 12:00 до 19:00.

❗ Експозиція містить інсталяції з високим сенсорним навантаженням.

Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги виставка зачиняється. На цей час ви можете пройти в найближче укриття. Виставка почне працювати після закінчення повітряної тривоги.

Виставку створено в партнерстві з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу» в межах реалізації проєкту профінансованого урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії.