«Антитвір» – конкурс для школярів до IX Книжкового АрсеналуПро Нас

«Антитвір» – конкурс для школярів до IX Книжкового Арсеналу

Запрошуємо учнів 8-11 класів взяти участь у конкурсі «антитворів» у рамках проведення IX Міжнародного фестивалю «Книжковий арсенал».
«Сусідство: відкрите питання» – фокус-тема цьогорічного фестивалю. Міркуватимемо про співжиття, спільне буття на основі цінностей і домовленостей.
Чи варто зближуватися з сусідами? Чи є (і чи потрібні) успішні стратегії згуртування для людей, які живуть поруч? Міста-сусіди, райони-сусіди, будинки-сусіди? Відмежовуватися чи об’єднуватися? Онлайн-сусідство – як близько ми спілкуємося з віртуальними «сусідами»?
Підліткам пропонуємо подумати про тему сусідства та обрати одну з запропонованих тем за одним із творів або вільне висловлення:
1.    «Кайдашева сім’я»
2.    «Ромео і Джульєтта»
3.    «Сусіди: міф чи реальність?»

Умови конкурсу:
Роботи у довільному стилі та формі (обсягом до 3 тисяч знаків без пробілів) приймаються до 18:00 15 травня 2019 року на адресу [email protected]. У назві листа пишіть «Ваше прізвище_Антитвір».
Часто від учня очікують, що у творі будуть висловлені «правильні» думки і спостереження – тобто такі, як у підручнику. Але ми переконані, що «правильних» і «неправильних» думок немає – все залежить від того, як їх викласти. Але із нами – можна все! Жодних очікувань та обмежень, нам цікаві твої думки та погляди!
Топ-20 авторів ми запросимо до участі в заходах під час Книжкового Арсеналу, а трійка переможців отримає призи.
Церемонія нагородження відбудеться у суботу, 25 травня, під час проведення Книжкового Арсеналу.

Склад журі:
Юлія Козловець, координаторка фестивалю «Книжковий Арсенал», кураторка Дитячої програми
Світлана Цуркан, керівниця відділу освітніх програм Мистецького арсеналу
Ольга Купріян, літературна критикиня, письменниця, портал Барабука
Олена Павлова, журналістка, редакторка, художниця, авторка Кота Інжира, Освіторія.