Казкова інтерактивна вистава «Мама поспішає на свято» на Різдвяному АрсеналіПро Нас

Казкова інтерактивна вистава «Мама поспішає на свято» на Різдвяному Арсеналі

Книга та серіал «Мама поспішає додому» від Glowberry стали головною темою однієї з найбільших  ялинок міста  – Різдвяного Арсеналу, що проходитиме з 14 до 18 грудня у Мистецькому Арсеналі.

 Спеціально для такої події історію книги й серіалу «Мама поспішає додому» було адаптовано для казкової інтерактивної квест-вистави «Мама поспішає на свято або Казкові пригоди у місті», сюжет якої розгортається через захоплюючі пригоди на шляху до святкової вечері. Усі діти беруть безпосередню участь у виставі, адже завдання головних героїв – Лесика, Люсі, полійцейський драконів, гномів та казкових чарівників – перетворити усіх глядачів на дієвих осіб.

Вистава триватиме 60 хвилин та проходитиме щоденно впродовж усього Різдвяного Арсеналу за наступним розкладом: 

  •  14 грудня: 16-40;
  • 15 грудня: 11-10; 13-30; 16-00; 18-10
  • 16 грудня: 12-00; 15-00; 17-30;
  • 17 грудня: 11-10; 15-00; 17-00;
  • 18 грудня: 11-10; 13-30; 16-30.

Проект “Мама поспішає додому” також вирішив напередодні свят привідкрити таємниці своїх ілюстрацій та створення мультфільмів: 

15 грудня (четвер) з 15:00 до 16:00 – пройде майстер-клас з Ольгою Дегтярьовою,  ілюстратором та художником  проекту. Ольга допомагатиме дітям створювати особливі новорічні листівки та кожному бажаючому намалює щось особливе.  Під час зустрічі можна буде взяти автограф чи поставити свої запитання.

Крім того, у зоні Glowberry можна буде малювати прямо на стінах Мистецького Арсеналу, придбати книжку “Мама поспішає додому” з настільною грою у комплекті, а також – сфотогруватись на пам’ять зі справжнім поліцейським Драконом. 

В основі сюжету книги й анімаційного серіалу «Мама поспішає додому» – надзвичайні пригоди звичайної родини, яка мешкає у великому місті та має творити дива, аби встигнути побути разом у сімейному колі. Щодня Мама і Тато поспішають додому до свого 5-річного сина Лесика, долаючи типові для мегаполісів – а інколи й геть неймовірні – перепони та вирішуючи заплутані ситуації, щоб вчасно ввечері усім разом зібратися, як справжня дружня родина, яка вірить у чудеса.

Вперше книгу «Мама поспішає додому» було видано у 2010 році – з тих пір вона здобула велику популярність в Україні, країнах СНД та Європі, а незабаром буде видана у Китаї. Наразі триває виробництво анімаційного серіалу за сюжетом книги, премєра якого орієнтовно відбудеться у 2018 році. 

Тизер мультфільму можна подивитися за посиланням.

Вхід на події «Мама поспішає на свято» відбувається за загальними квитками на Різдвяний Арсенал.

Вартість — 60 гривень. Дітям до 6 років вхід безкоштовний.