IETM Satellite Meeting у Києві: прийом заявок на український шоукейсПро Нас

IETM Satellite Meeting у Києві: прийом заявок на український шоукейс

Центр незалежного театру «Сцена 6» та Театральна лабораторія Мистецького Арсеналу запрошують незалежні і державні театральні та танцювальні колективи з України взяти участь в українському шоукейсі, який відбудеться у Києві в рамках міжнародної зустрічі-конференції IETM Satellite Meeting.
 
Дати: 21-24 червня 2018 року
Тема зустрічі: «Чим живе незалежна сцена?».
 
Для українських колективів це можливість розширити свою аудиторію, інтегруватися у міжнародну мистецьку спільноту, представити свої роботи іноземним фахівцям та знайти партнерів для подальшої співпраці. Учасники зустрічі ІЕТМ – продюсери, режисери, критики, менеджери, керівники мистецьких інституцій, котрі працюють з сучасним театром, танцем, новими медіа, перформансом, цирком та міждисциплінарними практиками.
 
IETM проводить свої зустрічі в різних європейських містах кілька разів на рік. Цьогоріч Satellite Meeting вперше відбудеться в Україні. Зустріч включатиме денну фахову програму (дискусії, лекції, презентації, нетворкінг) та вечірній мистецький шоукейс, програма якого формується з найкращих театральних і танцювальних постановок, створених у незалежному секторі приймаючої країни.
 
Умови конкурсного відбору
 
До участі у шоукейсі запрошуються театри та колективи, як незалежні (такі, що не отримують дотацій на профільну діяльність із державного бюджету), так і державні, які працюють в межах сучасного (contemporary) перформативного мистецтва (театр, танець, цирк, міждисциплінарні практики).
 
Програма шоукейсу буде сформована групою експертів, до якої увійдуть представники IETM та відомі українські критики, знавці сучасного танцю та театру.
 
Основною локацією шоукейсу буде Центр незалежного театру «Сцена 6».
 
Як подати заявку?
 
Для участі у конкурсному відборі слід надіслати:
 • Заповнену аплікаційну форму (завантажити ТУТ);
 • Коротке CV режисера та інформацію про колектив;
 • Посилання на повний відеозапис вистави або 30-хвилинний фрагмент (викладеної в YouTube в обмеженому доступі);
 • 8 високоякісних презентаційних фотографій вистави (розмір не менше 1200х800), використання яких дозволене правовласником для потреб зустрічі IETM та мистецького шоукейсу;
 • Технічний райдер вистави (дивитись ТУТ).
 • Програмку вистави, відгуки критиків, інформацію про участь у фестивалях (якщо є).
Необхідний комплект документів потрібно надіслати за адресою [email protected] з приміткою «Заявка на шоукейс IETM». Неповні комплекти документів не розглядатимуться.
 
Останній термін подачі заявок: 2 травня 2018 року.
 
Критерії відбору
 
 • Заявник має бути юридичною особою, зареєстрованою в Україні;
 • Вистава пропонує актуальну тематику і матеріал, його сучасну інтерпретацію або експериментальний підхід.
 • Наявність англійських субтитрів.
 • Можливість показу вистави на Сцені 6 (відповідність технічному райдеру). З технічним рейдером Сцени 6 можна ознайомитися тут: http://bit.ly/2AtL7km.
 • Наявність повного відеозапису вистави або уривку тривалістю принаймні 30 хвилин.
Колективи та виконавці, відібрані до шоукейсу, можуть безкоштовно брати участь у всіх заходах Satellite Meeting та отримають 50% прибутку від продажу квитків на свої вистави. Проїзд до Києва, проживання та добові для учасників шоукейсу з інших міст не оплачуються.

 

Експерти українського шоу-кейсу 

Сергій Васильєв – театральний критик, мистецтвознавець, заслужений діяч мистецтв України, завідувач відділу культурних стратегій, ініціатив та технологій Інституту проблем сучасного мистецтва (Київ).

Любов Ільницька – театрознавчиня, завліт Львівського академічного театру імені Леся Курбаса, кураторка теаральних проектів.

Олександр Маншилін – хореограф, викладач сучасного танцю у КНУКіМ, автор пластичного рішення низки вистав в українських театрах, співорганізатор фестивалю “Zelyonka-fest”.

Вероніка Склярова – театрознавчиня, менеджерка культурних проектів, кураторка фестивалю “Парад” (Харків).

Ірина Чужинова – театрознавчиня і менеджерка театральних проектів, голова ГО “Театральна платформа”, проектна менеджерка Київського академічного театру “Золоті ворота”.

 
IETM – це одна з найбільших міжнародних мереж у сфері сучасного перформативного мистецтва, яка об’єднує понад 500 організацій та індивідуальних фахівців. Мережа була заснована 1981 року як незалежна ініціатива для міжнародного професійного діалогу та обміну знаннями.