I Speak, Therefore I Am | Розмовний клуб англійської в межах виставки «Форми присутності»Про Нас

I Speak, Therefore I Am | Розмовний клуб англійської в межах виставки «Форми присутності»

Спільно з Американським домом у Києві, Мистецький арсенал проведе спеціальну подію в межах виставки «Форми присутності» — розмовний клуб «I Speak, Therefore I Am». Реєструйтеся та приходьте 3 червня о 13:00

Впродовж події учасники/ці зможуть:

  • ознайомитись із виставкою «Форми присутності» під час вступної екскурсії
  • попрактикувати розмовну англійську з учасниками події та фасилітаторами Американського дому у Києві
  • вивчити нові вислови з сучасного американського сленгу, а також філософії та буденності
  • дослідити ідею розмови як практики турботи та способу усвідомлення реальності через проговорення особистого та спільного досвіду
  • дізнатися про способи культивування присутності у мистецтві та житті

Участь у події безкоштовна за умови попередньої реєстрації.
Встигніть вчасно зареєструватися до 10:00 2 червня.

✅ Екскурсія та розмовa відбуватиметься англійською.
✅ Будемо раді учасникам старше 16 років з різними рівнями англійської. Найбільш комфортно буде тим, хто володіє англійською на рівні А2 та вище.

Просимо звернути увагу! Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги подія зупиниться. На цей час можна буде пройти в найближче укриття. Подія продовжиться після відбою повітряної тривоги.


Американський дім — це культурний центр та головний ресурс американської культури, освіти й інформації в Україні з представництвами у Києві, Львові та Одесі. Американський дім організовує широкий спектр заходів, включно з англомовними програмами, воркшопами з розвитку корисних скілів, культурними подіями, мистецькими виставками, концертами та багатьма іншими. Це простір, де ви можете творчо мислити й працювати, будувати культурні мости та ставати змінотворцем. 

Мистецький арсенал є провідною українською інституцією культури, яка у своїй діяльності інтегрує різні види мистецтва – від сучасного мистецтва, нової музики й театру до літератури та музейної справи. Місія Мистецького арсеналу – сприяти модернізації українського суспільства та інтеграції України до світового контексту, спираючись на ціннісний потенціал культури.