Фільм-концерт «Розділові Наживо» відтепер онлайнПро Нас

Фільм-концерт «Розділові Наживо» відтепер онлайн

Знятий у стінах Мистецького арсеналу, фільм-концерт «Розділові Наживо» нарешті можна переглянути у мережі. 2 квітня на платформі takflix.com вийшов фільм-концерт «Розділові Наживо» за участі Сергія Жадана. Фільм-концерт регулярно потрапляє у списки найкращого українського кіно останніх років, а відтепер стрічку можна переглянути онлайн у всіх країнах світу.

В основі фільму лежить екранізація однойменного перформансу «роздІловІ» — міждисциплінарного проєкту мистецької агенції АртПоле. Проект поєднує поезію, музику, візуалізацію та перфоманс, а його мета — дослідження мистецтва паузи, уміння читати та знаходити сенси між рядків. Перфоманс на основі книги Сергія Жадана «Вогнепальні й ножові» вперше презентували у 2012 році. З того часу виступи відбулися в різних локаціях, від Бахмута й Станиці Луганської до Варшави й Вроцлава. Зйомки фільму-концерту «Розділові Наживо» відбулися у Мистецькому арсеналі під час останнього виступу артистів, після якого проєкт припинив своє існування.

Фото – Володимир Шуваєв

Фото – Володимир Шуваєв

Автором ідеї та режисером «Розділові Наживо» є Вадим Ільков — оператор фільму «Вулкан» та режисер-постановник «Тато — мамин брат». Для роботи над проєктом Ільков зібрав 11 найкращих операторів України. 11 камер одночасно слідкували за останнім виступом «роздІлових», не пропускаючи жоден рух артистів. В результаті сам фільм став дослідженням творчого процесу, розкриваючи перед глядачами несподівані та захоплюючі моменти творення мистецтва, можливості бути разом, чути й відчувати один одного. 

«Такфлікс» – онлайн-платформа для легального перегляду українського кіно. Зараз на платформі можна подивитись «Вулкан» Романа Бондарчука, «Коли падають дерева» Марисі Нікітюк, «Гуцулка Ксеня» Олени Дем’яненко та «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» Надії Парфан та інші фільми.

Партнери релізу: Форум видавців у Львові, Мистецький арсенал, мистецька агенція АртПоле, KyivMusicFilms, адвокатське об’єднання Axon Partners

ПЕРЕГЛЯНУТИ ТРЕЙЛЕР https://youtu.be/ieIpJPFnBIg