Документальний комікс: розмова та графічний воркшоп з Женею Полосіною та Анею ІваненкоПро Нас

Документальний комікс: розмова та графічний воркшоп з Женею Полосіною та Анею Іваненко

У неділю, 18 лютого о 14:00, запрошуємо на воркшоп і розмову «Документальний комікс» з ілюстраторками, незалежними художницями, засновницями студії «Сері/граф» Женею Полосіною та Анею Іваненко.
Подія відбудеться у межах виставки «Співіснування з темрявою».

Мисткині — Аня і Женя — мають за плечима шестирічний досвід викладання ілюстрації, участь в багатьох українських і світових виставках, десятки публікацій в світових ЗМІ (The New Yorker, Deutsche Welle, New Statesman та Financial Times тощо). 

Під час розмови художниці Женя Полосіна та Аня Іваненко будуть говорити про принципи графічного документування і правила створення коміксів. Після обговорення відбудеться практичний воркшоп, на якому можна буде попрактикуватися у нових навичках. Всім охочим пропонуємо взяти з собою зручні інструменти для малювання, зокрема, графічні планшети. Також можна буде скористатися графічними матеріалами в зоні воркшопу: офісним папером, кульковими ручками, кольоровими та графітовими олівцями.

Для участі у воркшопі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму
Вхід за квитком на виставку.

Коли: 18 лютого о 14:00.
Місце зустрічі: вхідна зона експозиції «Співіснування з темрявою».

Відвідати виставку «Співіснування з темрявою» можна до 31 березня 2024 року.
Графік роботи: середа-неділя, з 12:00 до 19:00.

❗ Експозиція містить інсталяції з високим сенсорним навантаженням.

Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги виставка зачиняється. На цей час ви можете пройти в найближче укриття. Виставка почне працювати після закінчення повітряної тривоги.

Виставку створено в партнерстві з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу» в межах реалізації проєкту профінансованого урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії.