Мистецький арсенал продовжив дію абонементівПро Нас

Мистецький арсенал продовжив дію абонементів

У зв’язку з поширенням COVID-19 та введенням карантину в країні, Мистецький арсенал був змушений перенести Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» на 2021 рік, а також відкласти відкриття виставки «Відбиток. Українська друкована графіка ХХ – ХХІ століть» майже на чотири місяці. 

Разом ми дочекалися послаблення карантину 3 липня у Мистецькому арсеналі відкрилася довгоочікувана виставка «Відбиток». Зважаючи на попередню перерву в публічній діяльності, Мистецький арсенал продовжив дію персонального та сімейного абонементів на 2020 рік до 03.07.2021 включно.

 

Персональний та сімейний абонементи Мистецького арсеналу – це  абонементи, що дають змогу вільно відвідувати всі проєкти* Мистецького арсеналу до 3 липня 2021 року. 

  • Проєкти Мистецького Арсеналу — це виставки, Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» та освітній фестиваль «NEOсвітній Фестиваль», освітні проєкти літературної лабораторії та лабораторії сучасного мистецтва в будівлі Старого арсеналу та у дворі, де Мистецький арсенал виступає в ролі Головного Організатора або Співорганізатора.

  • Абонемент не розповсюджується на спеціальні події з обмеженою кількістю місць та події на території, організатором яких не є Мистецький арсенал 

  • Наявність абонементу не звільняє від необхідності реєстрації для участі в події, якщо так передбачено умовами конкретної події.

  •  У зв’язку з карантином дію абонементу продовжено до 03.07.2021 включно.