Державне управління справами оголошує конкурс на посаду директора Мистецького арсеналуПро Нас

Державне управління справами оголошує конкурс на посаду директора Мистецького арсеналу

Орган управління Мистецького арсеналу – Державне управління справами – оголошує конкурс на посаду генерального директора Національного культурно-мистецького та музейного комплексу.

Конкурс на посаду директора оголошено саме сьогодні, 14 травня, згідно із Законом України «Про культуру» – за два місяці до завершення каденції чинної очільниці інституції Олесі Островської-Лютої. Строк проведення конкурсу – не більше 2-х місяців з дня оголошення.

До участі в конкурсі запрошуються особи, що мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років та досвід роботи на керівних посадах в інших сферах не менше трьох років, володіють державною мовою.

Для участі в конкурсі кандидати мають зібрати наступні документи: заява про участь у конкурсному відборі, згода на обробку персональних даних, автобіографія, інформація про громадянство, трудову діяльність, місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимостi, копія документа, що посвідчує особу, копія документа про вищу освіту, два рекомендаційні листи, мотиваційний лист та інші документи на розсуд претендента.

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220, контактний телефон: (044) 255-78-45, електронна адреса: [email protected].

Конкурс проводиться конкурсною комісією, сформованою з трьох представників від Колективу Мистецького арсеналу, трьох представників органу управління та трьох представників громадських організацій, що працюють у сфері мистецтва та культури. З дня опублікування оголошення Державне управління справами розпочинає формування конкурсної комісії. З умовами участі в конкурсній комісії можна ознайомитися на сайті ДУС.

Мистецький арсенал є флагманською українською інституцією культури, яка у своїй діяльності інтегрує різні види мистецтва – від сучасного мистецтва, нової музики й театру до літератури та музейної справи. Головною будівлею інституції є Старий Арсенал – пам’ятка історії та архітектури національного значення загальною площею понад 60 тисяч метрів. Загалом Національний комплекс займає площу понад 10 гектарів, окрім Старого Арсеналу, включає в себе частину історичних оборонних валів.