День вільного відвідування у Мистецькому арсеналі | 14 березняПро Нас

День вільного відвідування у Мистецькому арсеналі | 14 березня

У четвер, 14 березня, у Мистецькому арсеналі відбудеться День вільного відвідування у межах виставки «Співіснування з темрявою».

Виставка працює з 12:00 до 19:00.
Вхід вільний.

Запрошуємо всіх охочих відвідати в цей день:

  • безкоштовні екскурсії від наших медіаторів і медіаторок;
  • перформанс від мисткині Аліси Гаспид;
  • камерну зустріч Мистецький четвер, під якої можна неспішно оглядати та обговорювати експонати виставки.

Екскурсії відбудуться о 14:00 та о 17:00. Це чудова нагода дізнатися не лише про авторів та загальний концепт виставкового проєкту «Співіснування з темрявою», але й почути маловідомі факти про митців та їхні твори, а також отримати відповіді на запитання. 

На експериментальний аудіовізуальний перформанс Аліси Гаспид, учасниці Photinus Studio, чекаємо вас о 15:00 у першій виставковій залі.

О 18:00 запрошуємо долучитися до Мистецького четверга, який проведе Підліткова Рада Мистецького арсеналу.

Мистецький четвер — це камерна зустріч, під час якої можна без поспіху оглянути та обговорити один чи два твори виставки. Подія доступна за реєстрацією. Зустріч розрахована на 60 хвилин.

Місце зустрічі — вхідна зона виставки Мистецького арсеналу.

❗ Експозиція містить інсталяції з високим сенсорним навантаженням.

Виставку створено в партнерстві з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу» в межах реалізації проєкту, профінансованого урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії.

Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги просимо вас негайно пройти в укриття і залишатися там до оголошення відбою! На території Мистецького арсеналу обладнане укриття.