День вільного відвідування та Мистецький четвер на виставці «Співіснування з темрявою»Про Нас

День вільного відвідування та Мистецький четвер на виставці «Співіснування з темрявою»

23 листопада у Мистецькому арсеналі — День вільного відвідування

Запрошуємо відвідувачів та відвідувачок безкоштовно завітати на виставку сучасного українського мистецтва «Співіснування з темрявою», долучитися до безкоштовних екскурсій, а також Мистецького четверга, що традиційно відбувається у форматі камерної зустрічі повільного і свідомого споглядання робіт.

Дізнатися більше про учасників та учасниць виставки та представлені ними твори, концепцію виставкового проєкту, про особливості побудови експозиції, а також відповіді на питання, які вас цікавлять, ви зможете під час безкоштовних екскурсій:
🔷 о 14:00
🔷 о 17:00

А вже о 18:00 запрошуємо відвідати Мистецький четвер. Під час бесіди поговоримо про живопис художника Антона Саєнка. Будемо розмірковувати про співіснування мистецтва та темряви, розгадувати багатошаровість у творчості митця, розмовляти про власний досвід, пізнавати себе через рефлексію на живопис автора.

Вам не потрібні додаткові знання або освіта мистецтвознавця. Пропонуємо спостерігати, розмірковувати, припускати, фантазувати, аналізувати. Самостійно та в команді зануримось у мистецтво, неквапливо насолодимося спогляданням роботи митця.

Зустріч розрахована на 60 хвилин.

Місце зустрічі: третя зала виставки «Співіснування з темрявою».

Реєстрацію на подію (Мистецький четвер) закрито, оскільки необхідна кількість учасників вже набрана.

Виставка буде відкрита з 12:00 до 19:00.

❗️Виставка містить інсталяції з високим сенсорним навантаженням.

Виставку створено в партнерстві з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу» в межах реалізації проєкту профінансованого урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії.

Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги просимо вас негайно пройти в укриття і залишатись там до оголошення відбою! На території Мистецького арсеналу обладнане укриття.

Робота виставки відновиться після закінчення повітряної тривоги.
Робота виставки не відновлюється, якщо відбій повітряної тривоги відбувається о 18:30 або пізніше.