День вільного відвідування та Мистецький четвер на виставці «Співіснування з темрявою»Про Нас

День вільного відвідування та Мистецький четвер на виставці «Співіснування з темрявою»

18 січня запрошуємо відвідувачів та відвідувачок на День вільного відвідування та Мистецький четвер у межах виставки  «Співіснування з темрявою». Увесь день вхід на виставку вільний.

На безкоштовних екскурсіях о 14:00 та о 17:00 ви дізнаєтеся більше про концепцію виставкового проєкту, митців та мисткинь, їхні роботи, побудову експозиції «Співіснування з темрявою» та отримаєте відповіді, якщо виникнуть питання. 

А опісля, о 18:00, запрошуємо відвідати Мистецький четвер, щоб  разом розглянути інсталяцію Терези Барабаш. Поміркуємо над тим, де проходить межа між ілюзією та реальністю, та що формує наше сприйняття довколишнього світу. 

Для цього вам не потрібні додаткові знання або освіта мистецтвознавця. Разом ми будемо спостерігати, розмірковувати, припускати, фантазувати, аналізувати. Самостійно та в команді зануримось у мистецтво та неквапливо будемо насолоджуватися спогляданням інсталяції. 

Мистецький четвер розраховано на 60 хвилин.

📍 Місце зустрічі: вхідна зона виставки «Співіснування з темрявою».

Вдячні за вашу активність та цікавість до формату Мистецького четверга! Кількість місць в групі обмежена, тому реєстрацію закрито. Слідкуйте за новинами й до наступних зустрічей!


Експозиція містить інсталяції з високим сенсорним навантаженням.

Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги просимо вас негайно пройти в укриття і залишатись там до оголошення відбою! На території Мистецького арсеналу обладнане укриття.

Робота виставки відновиться після закінчення повітряної тривоги. Робота виставки не відновлюється, якщо відбій повітряної тривоги відбувається о 18:30 або пізніше.

Виставка «Співіснування з темрявою» триватиме до 31 березня 2024 року.

Графік роботи: середа-неділя, з 12:00 до 19:00.

Виставку створено в партнерстві з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу» в межах реалізації проєкту профінансованого урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії.