День вільного відвідування та Мистецький четвер на виставці «Форми присутності»Про Нас

День вільного відвідування та Мистецький четвер на виставці «Форми присутності»

13 липня, у Мистецькому арсеналі — День вільного відвідування

Запрошуємо відвідувачів та відвідувачок безкоштовно завітати на виставку сучасного українського мистецтва «Форми присутності», долучитися до безкоштовних екскурсій, а також Мистецького четверга, що традиційно відбувається у форматі камерної зустрічі повільного і свідомого споглядання робіт. 

Виставка буде відкрита з 12:00 до 20:00.

Дізнатися більше про концепцію, авторів та авторок, побудову експозиції виставкового проєкту «Форми присутності» ви зможете під час екскурсій:

🔷 о 14:00
🔷 о 17:00

А вже о 18:00 запрошуємо відвідати Мистецький четвер. Під час бесіди поговоримо про образи, які яскраво втілено в роботах художниці Каріни Синиці, котрі представлені на виставці «Форми присутності». Будемо спостерігати, розмірковувати, припускати, фантазувати, аналізувати, порівнювати. Самостійно і в команді вивчатимемо себе зсередини.

Фото: Олександр Попенко © ДП НКММК «Мистецький арсенал»

Окрім того, в просторі виставки завжди можна:

🔷 поспілкуватися з медіаторами, які охоче поділяться з вами своїми знаннями про експозицію;

🔷 залишити на стікерах запитання кураторам виставкового проєкту (дошка #ЗапитайКураторів_МА знаходиться у вхідній зоні). Відповіді ми опублікуємо згодом у сторіз Instagram Мистецького арсеналу;

🔷 взяти на адмінстійці захопливий квест для дітей та підлітків. Різноманітні завдання спонукатимуть подумати, покреативити, пограти і помалювати. А винагородою будуть класні наліпки!

🔷 взяти на адмінстійці Сімейну сумку з творчими завданнями та майстер-класом (для малечі 3–7 років). У ній ви знайдете підказки про те, як просто поговорити про мистецтво з найменшими поціновувачами на прикладі роботи художниці Тамари Турлюн.

❗ Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги виставка зачиняється. На цей час Ви можете пройти в найближче укриття. Виставка почне працювати після закінчення повітряної тривоги.

Чекаємо на вас у Мистецькому арсеналі!