День вільного відвідування на виставці «Співіснування з темрявою» | 15 лютогоПро Нас

День вільного відвідування на виставці «Співіснування з темрявою» | 15 лютого

У четвер, 15 лютого з 12:00 до 19:00 запрошуємо відвідувачів та відвідувачок на День вільного відвідування та Мистецький четвер у межах виставки сучасного українського мистецтва «Співіснування з темрявою».
Цього дня пропонуємо долучитися до безкоштовних екскурсій від наших медіаторів та медіаторок, щоб дізнатися більше про експозицію, а під час Мистецького четверга — неспішно обговорити роботи з виставки. 

Під час безкоштовних екскурсій о 🕑 14:00 та 🕔 17:00 ви дізнаєтеся більше про:
▪️ процес підготовки виставки, 
▪️ створення робіт, 
▪️ концепцію проєкту «Співіснування з темрявою».

А вже о 🕑 18:00 запрошуємо на Мистецький четвер, обов’язкова попередня реєстрація. На зустрічі разом із вами поринемо у фантастичний та незвичайний світ загадкового Фрипульї — Федора Тетянича. Будемо знайомитись з його роботами, говорити про  безкінечність і намагатись розгадати його творчість.

Вам не потрібні додаткові знання або освіта мистецтвознавця. Пропонуємо спостерігати, розмірковувати, припускати, фантазувати, аналізувати. Самостійно і в команді зануримось в мистецтво і неквапливо насолодимося спогляданням його робіт. Допомагатимуть в цьому учасники Підліткової Ради Мистецького арсеналу. 

Мистецький четвер розрахований на 60 хвилин. 
Місце зустрічі: вхідна зона виставки «Співіснування з темрявою».

Увесь день (12:00—19:00) вхід на виставку вільний. 

❗ Експозиція містить інсталяції з високим сенсорним навантаженням.

Виставку створено в партнерстві з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу» в межах реалізації проєкту профінансованого урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії.

Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги просимо вас негайно пройти в укриття і залишатись там до оголошення відбою! На території Мистецького арсеналу обладнане укриття.

Робота виставки відновиться після закінчення повітряної тривоги. Робота виставки не відновлюється, якщо відбій повітряної тривоги відбувається о 18:30 або пізніше.