День вільного відвідування на виставці «Співіснування з темрявою» | 14 грудняПро Нас

День вільного відвідування на виставці «Співіснування з темрявою» | 14 грудня

14 грудня з 12:00 до 19:00 запрошуємо відвідувачів та відвідувачок безкоштовно ознайомитися з виставкою сучасного українського мистецтва «Співіснування з темрявою»*.
Під час Дня вільного відвідування ви зможете долучитися до безкоштовних екскурсій, а також Мистецького четверга, що традиційно відбувається у затишному форматі неквапливого споглядання робіт.

Під час безкоштовних екскурсій о 🕛14:00 та 🕛17:00 ви дізнаєтеся більше про:

  •  учасників та учасниць виставки та представлені ними твори, 
  • концепцію виставкового проєкту, 
  • про особливості побудови експозиції, 
  • отримаєте відповіді на питання, які вас цікавлять.

А вже о 18:00 запрошуємо на Мистецький четвер, щоб разом розглянути інсталяцію Терези Барабаш і поміркувати над тим, де проходить межа між ілюзією та реальністю, а також що формує наше сприйняття довколишнього світу.

Вам не потрібні додаткові знання або освіта мистецтвознавця. Пропонуємо спостерігати, розмірковувати, припускати, фантазувати, аналізувати. Самостійно чи в команді зануримось в мистецтво та неквапливо споглядатимемо інсталяцію. 

Реєстрацію на Мистецький четвер закрито.

Зустріч розрахована на 60 хвилин. Місце зустрічі: вхідна зона виставки «Співіснування з темрявою».

Виставка буде відкрита з 12:00 до 19:00.

*Експозиція містить інсталяції з високим сенсорним навантаженням.


Виставку створено в партнерстві з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу» в межах реалізації проєкту профінансованого урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії.

Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги просимо вас негайно пройти в укриття і залишатись там до оголошення відбою! На території Мистецького арсеналу обладнане укриття.
Робота виставки відновиться після закінчення повітряної тривоги. Робота виставки не відновлюється, якщо відбій повітряної тривоги відбувається о 18:30 або пізніше.