День вільного відвідування на виставці «Форми присутності»Про Нас

День вільного відвідування на виставці «Форми присутності»

У середу, 14 червня, у Мистецькому арсеналі відбудеться День вільного відвідування. Запрошуємо відвідувачів та відвідувачок безкоштовно завітати на виставку сучасного українського мистецтва «Форми присутності»

«В часи війни особливої ваги набувають дві практики протидії — збирання і створення. Збирання допомагає накопичувати артефакти буття та унеможливлює забування, а створення протиставляє руйнуванням життя.

Ця виставка — спроба зібрати докупи річні спостереження й розмови про досвіди, відчуття і практики, якими послуговувались українські митці та мисткині від початку повномасштабного вторгнення Росії», — розповідають куратори Олександр Соловйов та Наташа Чичасова.

Виставка буде відкрита з 12:00 до 20:00.

Дізнайтеся більше про концепцію, авторів та авторок, побудову експозиції виставкового проєкту «Форми присутності» на безкоштовних екскурсіях:

  • о 14:00
  • о 18:00

Фото: Олександр Попенко © ДП НКММК «Мистецький арсенал»

Окрім того, в просторі виставки завжди можна:

🔷 поспілкуватися з медіаторами, які охоче поділяться з вами своїми знаннями про експозицію;

🔷 залишити на стікерах запитання кураторам виставкового проєкту (дошка #ЗапитайКураторів_МА знаходиться у вхідній зоні). Відповіді ми опублікуємо згодом у сторіз Instagram Мистецького арсеналу;

🔷 взяти на адмінстійці захопливий квест для дітей та підлітків. Різноманітні завдання спонукатимуть подумати, покреативити, пограти і помалювати. А винагородою будуть класні наліпки!

🔷 взяти на адмінстійці Сімейну сумку з творчими завданнями та майстер-класом (для малечі 3–7 років). У ній ви знайдете підказки про те, як просто поговорити про мистецтво з найменшими поціновувачами на прикладі роботи художниці Тамари Турлюн.

❗ Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги виставка зачиняється. На цей час Ви можете пройти в найближче укриття. Виставка почне працювати після закінчення повітряної тривоги.

Чекаємо на вас у Мистецькому арсеналі!