День музеїв у Мистецькому арсеналіПро Нас

День музеїв у Мистецькому арсеналі

У Мистецькому арсеналі 18 травня відбудеться День вільного відвідування до Міжнародного дня музеїв. Запрошуємо відвідувачів та відвідувачок безкоштовно завітати на виставку «Форми присутності»

Усі охочі зможуть оглянути виставку сучасного українського мистецтва. Цей проєкт — спроба зібрати докупи річні спостереження й розмови про досвіди, відчуття і практики, якими послуговувались українські митці та мисткині від початку повномасштабного вторгнення Росії.

Виставка буде відкрита з 12:00 до 20:00.

Також відбудуться безкоштовні екскурсії:

  • о 14:00
  • о 18:00

Протягом екскурсій розповімо про концепцію проєкту, авторів та їх роботи, а також відповімо на ваші запитання!

Докладно про концепцію виставкового проєкту

Окрім того, в просторі виставки завжди можна:

🔷 поспілкуватися з медіаторами, які охоче поділяться з вами своїми знаннями про експозицію;

🔷 залишити на стікерах запитання кураторам виставкового проєкту (дошка #ЗапитайКураторів_МА знаходиться у вхідній зоні). Відповіді ми опублікуємо згодом у сторіз Instagram Мистецького арсеналу;

🔷 взяти на адмінстійці захопливий квест для дітей та підлітків. Різноманітні завдання спонукатимуть подумати, покреативити, пограти і помалювати. А винагородою будуть класні наліпки!

🔷 взяти на адміністійці Сімейну сумку з творчими завданнями та майстер-класом (для малечі 3–7 років). У ній ви знайдете підказки про те, як просто поговорити про мистецтво з найменшими поціновувачами на прикладі роботи художниці Тамари Турлюн.

❗ Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги виставка зачиняється. На цей час Ви можете пройти в найближче укриття. Виставка почне працювати після закінчення повітряної тривоги.

Чекаємо на вас у Мистецькому арсеналі!