Четвертий воркшоп від Ліни-Марії Шлапак: «Дім, який я ношу з собою: карта-конструктор»Про Нас

Четвертий воркшоп від Ліни-Марії Шлапак: «Дім, який я ношу з собою: карта-конструктор»

У суботу, 29 липня о 13:00, у Мистецькому арсеналі відбудеться заключний воркшоп для дорослих від української художниці, плакатистки Ліни-Марії Шлапак

На заключному майстер-класі з серії «Бурякових воркшопів» учасники розглянуть свою роботу як простір, який будуть заповнювати артефактами дому, який завжди при собі. Разом порефлексуємо над тим, що таке дім для нас, у яких предметах побуту чи відчуттях прихована його сутність, а також зобразимо їх за допомогою фарби і кольорового паперу.

Ліна-Марія Шлапак — плакатистка, художниця, авторка журналу «Буряк», кураторка проєкту МАРІЯ, виставки про Голодомор, членкиня мистецького об’єднання MŌN. Плакати Ліни-Марії виставлялися в Україні, Франції, Нідерландах, Естонії, Ізраїлі, Німеччині. Між пошуком нових методів створення плаката та продакшеном нового випуску Буряка, Ліна працює графічною дизайнеркою у київській креативній студії Twid. У вільний час вигадує нові методи створення плаката та проводить час з кицею Чілі.

Коли: 29 липня, субота, 13:00
Де: вхідна зона виставки
Вхід за ціною квитка на виставку «Форми присутності».

Зареєструватися можна за посиланням.

❗ Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги виставка зачиняється. На цей час Ви можете пройти в найближче укриття. Виставка почне працювати після закінчення повітряної тривоги.