Буряковий воркшоп від Ліни-Марії Шлапак: «Фіксація відсутності: вправи-спостереження як маніфест присутності»Про Нас

Буряковий воркшоп від Ліни-Марії Шлапак: «Фіксація відсутності: вправи-спостереження як маніфест присутності»

У суботу, 15 липня о 13:00 у Мистецькому арсеналі відбудеться воркшоп для дорослих від української художниці, плакатистки Ліни-Марії Шлапак

Воркшоп буде присвячений дослідженню того, як проявляються протиставлення присутності і відсутності у побутових справах та щоденних ритуалах, та фіксуванню цих проявів у площині мистецької практики. Разом проаналізуємо артефакти експозиції «Форми присутності», як першоджерело натхнення, та створимо роботи за допомогою паперу, маркерів, олівців і власних роздумів та відчуттів.

Ліна-Марія Шлапак — плакатистка, художниця, авторка журналу «Буряк», кураторка проєкту МАРІЯ, виставки про Голодомор, членкиня мистецького об’єднання MŌN. Плакати Ліни-Марії виставлялися в Україні, Франції, Нідерландах, Естонії, Ізраїлі, Німеччині. Між пошуком нових методів створення плаката та продакшеном нового випуску Буряка, Ліна працює графічною дизайнеркою у київській креативній студії Twid. У вільний час придумує нові методи створення плаката та тусується з кицею Чілі.

Зареєструватися можна за посиланням.

Коли: 15 липня, субота, 13:00
Де: вхідна зона Мистецького арсеналу
Вхід за ціною квитка на виставку «Форми присутності».

Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги виставка зачиняється. На цей час Ви можете пройти в найближче укриття. Виставка почне працювати після закінчення повітряної тривоги.