Буряковий воркшоп «Ащояк? Як зробити воркшоп» від Ліни-Марії ШлапакПро Нас

Буряковий воркшоп «Ащояк? Як зробити воркшоп» від Ліни-Марії Шлапак

10 березня о 13:00 запрошуємо відвідати другий воркшоп бурякової серії «Ащояк?» від художниці Ліни-Марії Шлапак. Ми будемо практикувати дослідження виставки «Співіснування з темрявою» через власні міні-воркшопи.

Ащояк учасники воркшопу самі його проведуть?

«Як пройти з заплющеними очима крізь експозицію, не набивши лоба?», «Як побачити фільм, якого немає?» чи «Як подивитися виставку за 1 хв?» і ще багато-багато питань, на які цікаво шукати відповіді. Разом ми будемо розбиратися, як придумати воркшоп, готувати власний і презентувати його.

Коли: 10 березня о 13:00.
Де: вхідна зона виставки «Співіснування з темрявою».
Тривалість воркшопу: 3 години.

Участь: за вхідним квитком на виставку за обов’язкової умови попередньої реєстрації за посиланням. Кількість місць обмежена.


Бурякова серія майстер-класів «Ащояк?» розроблена Ліною-Марією Шлапак за методами журналу «Буряк», про які авторка докладніше розповість на самому воркшопі. «Ащояк?» воркшопи мають на меті створити середовище, в якому пошук творчих рішень відбувається без оманливої сили раціональних істин, проте відкриє перед учасниками спільний простір для радісних експериментів. 

На кожному занятті з серії дамо відповіді на питання:
Ащояк воркшоп перетворити на візуально-звукову експедицію?
Ащояк воркшоп перетвориться на студію звукозаписних практик?
Ащояк зробити воркшоп «Як зробити воркшоп»?


Відвідати виставку «Співіснування з темрявою» можна до 31 березня 2024 року.

Графік роботи: середа-неділя, з 12:00 до 19:00.

❗ Експозиція містить інсталяції з високим сенсорним навантаженням.

Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги виставка зачиняється. На цей час ви можете пройти в найближче укриття. Виставка почне працювати після закінчення повітряної тривоги.

Виставку створено в партнерстві з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу» в межах реалізації проєкту профінансованого урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії.