Аудіовізуальний live-виступ Murky liminal latitude від мисткині äsc3eaПро Нас

Аудіовізуальний live-виступ Murky liminal latitude від мисткині äsc3ea

У суботу, 30 березня о 16:00, у першій залі виставки «Співіснування з темрявою» відбудеться аудіовізуальний live-виступ Murky liminal latitude від мисткині äsc3ea.

äsc3ea — псевдонім Емми Гамза Грюнвальд, аудіовізуальної мисткині та дизайнерки родом з Баку, яка наразі живе у Києві. Емма створює експериментальну музику, досліджуючи такі теми, як ментальне здоров’я, когнітивний дисонанс та розлади сну, а також робить візуали, використовуючи такі медіа, як генеративне мистецтво, штучний інтелект, дизайн і фотомистецтво.

Після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну в лютому 2022 року Емма зосередилася на темах воєнних травм і психічного здоров’я під час конфлікту, а також на деколонізації та дослідженні переосмислення культурної та етнічної ідентичності.

Створюючи музику, вона шукає аналоговий звук, який повертає в дитинство і міксує його, додаючи глитчевий, спотворений, не гармонійний звук, який вириває з зони комфорту і створює дисонанс.

Її мета — передати контраст між втішним відчуттям наївних спогадів дитинства та безладною, дисонансною, спотвореною реальністю, яку ми відчуваємо.

Як музикантка-експериментаторка, мисткиня вважає, що традиційні жанрові позначки можуть бути обмеженнями, коли справа доходить до самовираження через її звук. Натомість вона обирає можливість досліджувати різноманітні настрої та ритми у своїй музиці, прагнучи вловити емоційний ландшафт навколишнього світу.

Емма експериментує з різними музичними стилями й техніками.

Усе життя вона мешкає в містах контрастів, де зустрічаються та існують поруч східна та західна культура, що створює автентичний, унікальний та самобутній досвід, який впливає на процес створення музики та пояснює її бажання поєднати в сетах те, що на перший погляд не поєднується.


Вхід за квитком на виставку.

Відвідати виставку «Співіснування з темрявою» можна до 31 березня 2024 року.
Графік роботи: середа-неділя, з 12:00 до 19:00 (під час повітряної тривоги виставка не працює).

❗ Експозиція містить інсталяції з високим сенсорним навантаженням.

Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги виставка зачиняється. На цей час ви можете пройти в найближче укриття. Виставка почне працювати після закінчення повітряної тривоги.

Виставку створено в партнерстві з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу» в межах реалізації проєкту профінансованого урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії.