Перформанс «Сердечне запрошення» від мисткині Анни Івченко | 11 січняПро Нас

Перформанс «Сердечне запрошення» від мисткині Анни Івченко | 11 січня

11 січня о 18:00 у Мистецькому арсеналі у межах виставки «Співіснування з темрявою» відбудеться аудіоперформанс з приготування чаю на свічках «Сердечне запрошення / Cordial Invitation». Перформанс представить мисткиня Анна Івченко.

Глядачі слухатимуть аудіозапис з оповіддю, вільно рухаючись виставковим простором або сидячи біля місця проведення перформансу.

Вхід на подію — за вхідним квитком на виставку «Співіснування з темрявою».

Перформанс відбудеться у першій залі експозиції.

Анна Івченко — художниця та музикантка, яка займається звуковими інсталяціями, перформансом та відео. У своїй практиці фокусується на темах колективної та особистої пам’яті, екологічних та політичних проблемах, прагнучи відновити втрачені зв’язки та переосмислити існуючі процеси та структури.

Авторка звукових робіт і перформансів, які демонструвалися в Україні та за кордоном. Зокрема, в Національному художньому музеї України, Довженко-Центрі в Києві, HAU у Берліні (Німеччина), Геллерау в Дрездені (Німеччина), галереї «Арсенал» у Білостоці (Польща). Брала участь у HeForShe Arts Week, French Spring Festival, Melt Festival, Kyiv Music Festival та ін.

Відвідати виставку «Співіснування з темрявою» можна до 31 березня 2024 року.
Графік роботи: середа-неділя, з 12:00 до 19:00.

❗ Експозиція містить інсталяції з високим сенсорним навантаженням.

Виставку створено в партнерстві з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу» в межах реалізації проєкту профінансованого урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії.

❗ Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги виставка зачиняється. На цей час ви можете пройти в найближче укриття. Виставка почне працювати після закінчення повітряної тривоги.