Artist talk з Олександром ДубовикомПро Нас

Artist talk з Олександром Дубовиком

Роботи українського митця Олександра Дубовика, що представлені на «Виставці про наші відчуття», викликають у відвідувачів неймовірний інтерес і чи не найбільшу кількість запитань. Твори Дубовика дуже зручно й цікаво розглядати, рефлексувати, прислухаючись до своїх асоціацій. Образний світ митця, великий формат робіт, знаки, коди та цитати на полотнах одразу привертають увагу. Сам автор визначає напрямок своїх робіт як «сугестивний реалізм», що поєднує інтерпретації супрематизму, пізнього кубізму, геометричних абстракцій, а також традиції іконопису та авангарду 1920-х років.

Ми вже випробовували техніку повільного споглядання робіт Олександра Дубовика минулого Мистецького четверга, тепер запрошуємо вас на «живу» зустріч із художником.

У п’ятницю, 22 липня, о 16:00 будемо чекати вас на Artist talk з Олександром Дубовиком. Подія відбудеться у форматі публічного інтерв’ю Олександра Дубовика з Ігорем Оксаметним, науковим співробітником музейного відділу Мистецького арсеналу, у вхідній зоні виставки, опісля усі охочі зможуть поставити запитання митцеві. А потім, разом з художником, поговоримо про роботи, експоновані у першій залі Мистецького арсеналу.

Участь у події за квитком на виставку

Графік роботи виставки:
середа-неділя з 11:00 до 18:00.

* Просимо звернути увагу! Ми турбуємося про безпеку кожного, тому в разі оголошення повітряної тривоги виставка зачиняється. На цей час Ви можете пройти в найближче укриття (перехід на Площі Слави). Виставка почне працювати після закінчення повітряної тривоги.
Якщо Ви не встигнете переглянути виставку через повітряну тривогу, то Ваш квиток буде діяти в будь-який інший день роботи виставки.

Графік роботи виставки і розклад подій може змінюватися залежно від безпекової ситуації. Слідкуйте за змінами на офіційному сайті Мистецького арсеналу та в соціальних мережах.