Акредитація представників ЗМІ на Книжковий АрсеналПро Нас

Акредитація представників ЗМІ на Книжковий Арсенал

Для роботи під час IX Міжнародного фестивалю «Книжковий арсенал» представники ЗМІ повинні пройти обов’язкову акредитацію. Заявки на акредитацію приймаються лише від офіційно зареєстрованих ЗМІ.
Акредитація на фестиваль відкрита до 20 травня 2019 року.

Щоб акредитуватися, необхідно заповнити форму за посиланням.
Будь ласка, перевіряйте коректність заповнення форми. 
Всі представники ЗМІ, які були акредитовані, отримають підтвердження на свої електронні скриньки, зазначені в заявці на акредитацію.

Підтвердження акредитації: з 15 по 21 травня включно.  
Відділ комунікацій Мистецького арсеналу залишає за собою право відмовити в наданні акредитації без пояснення свого рішення.

Акредитовані представники ЗМІ можуть безкоштовно відвідувати всі події фестивалю в усі дні роботи, отримують путівник і інші інформаційні матеріали.
Журналістам, які пройшли акредитацію, для отримання бейджа «Преса» необхідно мати при собі дійсне редакційне посвідчення або прес-карту і пред’явити його при реєстрації.

Урочисте відкриття фестивалю, за участі організаторів, координаторів, кураторів спеціальних програм та проектів, а також почесних гостей відбудеться 22 травня о 18:00 на сцені «Кафе Європа». 
 
Будемо вдячні за надані посилання на опубліковані інформаційні матеріали: статті, інтерв’ю, відеоролики, фотографії тощо.

За додатковою інформацією щодо фестивалю та з питань організації інтерв’ю звертайтеся за тел. +38 (044) 288-52-26 з 10:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю або пишіть на e-mail [email protected]