АКРЕДИТАЦІЯ НА ПРЕСТУР ТА ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ «ПАРАСКА ПЛИТКА-ГОРИЦВІТ. ПОДОЛАННЯ ГРАВІТАЦІЇ»Про Нас

АКРЕДИТАЦІЯ НА ПРЕСТУР ТА ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ «ПАРАСКА ПЛИТКА-ГОРИЦВІТ. ПОДОЛАННЯ ГРАВІТАЦІЇ»

У четвер, 17 жовтня, о 16:30 запрошуємо представників засобів масової інформації до Мистецького арсеналу на престур та відкриття виставки «Параска Плитка-Горицвіт. Подолання гравітації». Команда проєкту проведе екскурсію виставкою та розкаже більше про Параску Плитку-Горицвіт.

Для акредитації на відкриття виставки та престур заповніть, будь ласка, форму за посиланням: http://bit.ly/2BhfTek. Журналістам, які пройшли акредитацію, необхідно мати при собі дійсне редакційне посвідчення. 

Дата і час: 17 жовтня 2019 року, 16:30
Місце: Мистецький арсенал, вулиця Лаврська, 12

Виставка «Параска Плитка-Горицвіт. Подолання гравітації» відкриється 17 жовтня о 18:30 у Мистецькому арсеналі. «Подолання гравітації» — це історія про власний всесвіт Параски Плитки-Горицвіт, що існував на межі реальності та фантазії, про сміливість бути вільною всупереч обставинам, про можливість подорожувати, не виїжджаючи з рідного села, про мрії й бажання творити. Це подорож світом духовних образів, казкових текстів, етнографічних записів, вигаданих ландшафтів і документальних фотографій. Виставка у Мистецькому арсеналі має на меті показати життєвий шлях Параски Плитки-Горицвіт, її формування як мисткині, творчу багатогранність, відстоювання власної ідентичності за умов соціально-політичного тиску.

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.