Акредитація медіа на фестиваль «NEOсвітній Арсенал»Про Нас

Акредитація медіа на фестиваль «NEOсвітній Арсенал»

22 вересня о 12:00 у Мистецькому арсеналі у межах фестивалю «NEOсвітній Арсенал. Різні разом» відбудеться престур для представників та представниць медіа.

Тож запрошуємо вас разом з вашими дітьми та підлітками долучитися до фестивалю та його подій. Під час престуру ви та ваші дітлахи зможете ознайомитися з програмою подій та локаціями Фестивалю, а також долучитися до різноманіття цікавих та корисних активностей. Окрім престуру, акредитація для представників медіа діятиме протягом усіх фестивальних днів. Ви матимете можливість отримати коментарі від організаторів та учасників, а також відвідувати фестивальні події 22-24 вересня у Мистецькому арсеналі.

Правила перебування та умови співпраці:

  • Акредитуватися можуть співробітники/ці медіа (телебачення, радіо, друковані та онлайн видання).
  • Від одного видання акредитованими можуть бути до трьох осіб.
  • У формі для акредитації необхідно зазначити чи плануєте ви відвідати престур з дітьми.
  • Пресслужба Фестивалю залишає за собою право відмовити в наданні акредитації без пояснення свого рішення.
  • Обов’язкова наявність дійсного посвідчення журналіст(а)/-ки.
  • Після завершення Фестивалю журналіст/ка має надати посилання на публікації у медіа або будь-яке інше підтвердження оприлюднення матеріалу про Фестиваль (відповідно до запиту пресслужби Мистецького арсеналу).

Щоб акредитуватися, заповніть, будь ласка, форму за посиланням. Дедлайн — 20 вересня 19:00.

Лист про результати щодо акредитації ви отримаєте на зазначену електронну пошту 21 вересня. Графік роботи Пресцентру ми надішлемо у листі-підтвердженні. Під час роботи фестивалю «NEOсвітній Арсенал» Пресцентр працюватиме в Крамничці Мистецького арсеналу (вул. Лаврська, 10-12). Усі акредитовані представники й представниці медіа зможуть отримати там свої бейджі-перепустки.

Якщо у вас залишилися питання — напишіть нам на електронну пошту [email protected].

ВАЖЛИВО!
Команда NEOсвітнього Арсеналу просить про розуміння та звертає вашу увагу, що:
— окремі події Фестивалю можуть розпочатися пізніше вказаного часу або можуть не відбутися з незалежних від організаторів причин;
— зазначені Учасники програми подій можуть скасувати свою участь з незалежних від них та організаторів причин;
— Фестиваль може бути скасований у разі погіршення безпекової ситуації в місті Києві.

У разі оголошення повітряної тривоги просимо негайно пройти в укриття та залишитися там до оголошення відбою. Детальний план-схему евакуації буде опубліковано на сайті та в соцмережах Мистецького арсеналу, а також у друкованих матеріалах. Робота фестивалю відновиться через 30 хвилин після закінчення повітряної тривоги. Робота фестивалю не відновлюється, якщо відбій повітряної тривоги відбувається о 17:30 або пізніше.