ПОПТРАНС. Дистанційне баченняЛабораторії

ПОПТРАНС. Дистанційне бачення

Часто спонтанна та несвідома, несерйозна та іноді провокативна, але візуально приваблива неформальна художня сцена Ужгорода досі не досліджена та не описана історією мистецтва. 
Арт-група Поптранс була створена у 1996 році як спротив консервативному мистецькому осередку. Учасники групи бажали незалежного висловлювання, а тому у своїй практиці переосмислювали питання свободи творчості та масової культури. У роботах Поптрансу поєднуються естетика поп-арту, концептуальний підхід та іронічна рефлексія повсякденності пострадянського контексту Закарпаття. 
Мала Галерея Мистецького Арсеналу представить виставку «ПОПТРАНС. Дистанційне бачення. Мистецькі практики Ужгорода 90х—00х».  У проекті будуть представлені колективні та індивідуальні практики основних учасників арт-групи — живопис, тексти, самвидави, відеодокументація виставок та перформансів, а також фотографії з архівів художників. 
Учасники та учасниці: Вадим Харабарук, Роберт Саллер, Павло Ковач старший, Наталія Шевченко, Андрій Стегура, Марсель Онисько та інші тимчасові учасники. 
У межах проекту планується підготовка друкованого видання про неформальне мистецтво Ужгорода. 

Виставка триватиме до 5 травня.

Проекти