Другий цифровий баркемп «Поза «бульбашкою»: нові альянси у книжковому та креативному секторі»Лабораторії

Другий цифровий баркемп «Поза «бульбашкою»: нові альянси у книжковому та креативному секторі»

Міжнародний BarCamp для креативної та книжкової індустрії відбудеться вдруге!

Goethe-Institut в Україні, Франкфуртський книжковий ярмарок, Мистецький арсенал і Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» запрошують 2-го грудня на цифровий баркемп «Поза "бульбашкою": Нові альянси у книжковому та креативному секторі».

Видавнича сфера та книжкова індустрія розвиваються, а разом з ними зростаємо ми, учасники процесів. Зараз дуже відчутна необхідність об’єднуватись у професійні спільноти, слідкувати за попитом на нові креативні задачі, думати про партнерство з фахівцями з інших сфер, знати нові онлайн-інструменти та, зрештою, ставати зухвалішими та сміливішими, щоб не загубитись в цьому шаленому вирі інформації, тенденцій та онлайн-форматів.

Баркемп – це інтенсивна та партисипативна конференція, в якій учасники частково можуть самі сформувати програму та визначити теми, які їм релевантні. В Баркемпі немає глядачів, всі – активні творці. Як лідерів секцій, ми запросили 5 відомих експерток та експертів з Німеччини.

Фокуси наших розмов:

  • Скаутинг: як редактори шукають нові голоси.
  • Професійні асоціації: на прикладі досвіду спілки перекладачів Німеччини.
  • Що означає бути продюсером онлайн-контенту для книжкової промоції.
  • Колабораційні тренди та ініціативи книговидавничої галузі.

 

І так, нам теж не вистачає неформального спілкування з нашими колегами з суміжних сфер. Тому під час Баркемпу у всіх учасників буде можливість не тільки поспілкуватись протягом основної програми, а й долучитись до цифрової вечірки в Gather.Town.

Дата Баркемпу: 2.12 з 12:00 до 17:00 (за київським часом).
Робоча мова: англійська
Формат: онлайн
За три дні до початку запрацює телеграм-чат, щоб учасники та спікери мали змогу поспілкуватися щодо тем і наповнення Баркемпу.
Дедлайн для реєстрації: 25.11.2021
Прийом заявок триватиме до 25 листопада на сайті Goethe-Institut в Україні.
Партнери: Digitizing.SpaceProto produkciia.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Goethe-Institut є культурною інституцією Федеративної Республіки Німеччина, що діє у всьому світі. Він сприяє вивченню німецької мови закордоном та заохочує міжнародний культурний обмін.

Мистецький арсенал є пам’яткою архітектури XVIII cт., а також флагманською українською інституцією культури, яка у своїй діяльності інтегрує різні види мистецтва – від різноманітних художніх практик, до музики та літератури. В рамках діяльності інституції відбувається щорічний мультидисциплінарний Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — найбільша інтелектуальна подія України.

Раз на рік Frankfurter Buchmesse перетворюється на світову столицю ідей. Це найважливіша міжнародна виставка видавничих досягнень та різноманітного контенту. Тут світові експерти з видавничої сфери зустрічаються з партнерами з технологічної індустрії та суміжних креативних індустрій, як-от кіно та ігри. Таким чином, Франкфуртський книжковий ярмарок є хабом міжнародної торгівлі правами та ліцензування, і звідси беруть свій початок нові види кооперації та бізнес-моделі.

Якщо у вас виникли додаткові запитання:
Марія Шубчик
[email protected]
Goethe-Institut в Україні

Оксана Щур
[email protected]
Мистецький арсенал

Проекти