КНИГОЛАВ

Тра 15 2019 Published by under

#книголав – видавництво, яке працює з найкращою сучасною літературою і створює нові можливості для читачів та авторів у трьох жанрах: дитяча, художня та нон-фікшн література. Наша місія – створювати книжки для людей, які прагнуть змінювати себе і світ навколо.

 

Коментарі Вимкнено до КНИГОЛАВ

КНИГИ ІНОЗЕМНИМИ МОВАМИ

Тра 08 2019 Published by under

Коментарі Вимкнено до КНИГИ ІНОЗЕМНИМИ МОВАМИ

LAURUS

Тра 08 2019 Published by under

Видавництво видає головним чином нон-фікшн (гуманітаристика), науково-популярні книжки для дітей середнього та старшого шкільного віку, художню літературу. Також Laurus — це комунікаційна майданчик для всіх учасників видавничого процесу та культурних діячів.

Коментарі Вимкнено до LAURUS

«КЛІО», ВИДАВНИЦТВО

Тра 08 2019 Published by under

Спеціалізація – вітчизняна та зарубіжна гуманітаристика. Ми прагнемо створювати книжки, що задовольняють інтелектуальні запити найвибагливіших читачів.

Коментарі Вимкнено до «КЛІО», ВИДАВНИЦТВО

ЛІТОПИС

Тра 08 2019 Published by under

Ми перекладаємо і видаємо знану у світі інтелектуальну літературу різного спрямування, знайомимо українського читача з вершинами світової гуманістичної думки. Своєю працею ми прагнемо розвивати й поширювати ідеї гуманізму, пропагувати європейську культурну спадщину в Україні й українську – у світі.

Коментарі Вимкнено до ЛІТОПИС

БІБЛІОТЕКА ГАЗЕТИ «ДЕНЬ»

Тра 08 2019 Published by under

Коментарі Вимкнено до БІБЛІОТЕКА ГАЗЕТИ «ДЕНЬ»

НАШ ЧАС, ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА АГЕНЦІЯ

Тра 08 2019 Published by under

Створена у 2003. Участь в аналітичних проектах (Світовий банк «Рівний доступ до якісної освіти», ПРООН, МФ «Відродження»). Спеціалізація – науково-популярна література з української історії. Навчальна, художня, дитяча література. Директор – Харламова Т.Б.

Коментарі Вимкнено до НАШ ЧАС, ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА АГЕНЦІЯ

ВИДАВНИЦТВО «МОНОЛІТ»

Тра 08 2019 Published by under

Ми, молоде, активно зростаюче українське видавництво, займаємося перекладом на українську мову творів прогресивних європейських і американських авторів та випускаємо книги, присвячені особистісному зростанню, лідерству, ораторському мистецтву, бізнесу, менеджменту та іншому. Кожна наша книга унікальна. Багато з книжок, які потрапляють до асортименту нашого видавництва, — справжні бестселери, які знайшли широку популярність у світі.

Коментарі Вимкнено до ВИДАВНИЦТВО «МОНОЛІТ»

КАЯЛА

Тра 08 2019 Published by under

Коментарі Вимкнено до КАЯЛА

САМІТ-КНИГА

Тра 08 2019 Published by under

Коментарі Вимкнено до САМІТ-КНИГА

Next »