fbpx

Кав’ярня та зручностіВідвідувачам


Кав’ярня та зручності

У вхідній зоні є адміністративна зона, де ви можете отримати інформаційні матеріали до виставки або дізнатись необхідну вам інформацію.

До чи після перегляду виставки ви можете скористатись послугами кав’ярні, яка розташована у вхідній зоні і випити чашку ароматної кави чи скуштувати смачний пиріг. Нагадуємо, що приносити та вживати алкогольні напої у кав’ярні заборонено.

У вхідній зоні з жовтня по квітень включно працює гардероб, де ви можете залишити верхній одяг, валізи та парасольки.

Робочі години:

Мистецький арсенал на карантині:
понад усе ми цінуємо здоров’я людей і спільноти.

Враховуючи ризики, пов’язані з поширенням коронавірусу (Covid-19),
Мистецький арсенал не зможе відкрити для відвідувачів нову виставку «Відбиток».

Призупинено також роботу Малої Галереї та крамниці.

В жіночих та чоловічих туалетах встановлені пеленатори, які допоможуть зручно перевдягнути ваше малятко. Це можна також зробити і в кімнаті для батьків з немовлятами, яка розташована у вхідній зоні. Якщо раптом вашому немовляті буде потрібен підгузок, а у вас його не виявиться в достатній кількості, зверніться, будь ласка, до адміністратора виставки.

Батьки з маленькими дітьми можуть скористатись безкоштовним прокатом дитячих візочків. Для цього необхідно звернутись до адміністратора виставки та мати документ, що підтверджує особу.

Щотижня ми проводимо безкоштовні екскурсії для батьків з немовлятами. Вхід на виставку – за квитком.

Запитання

Ми будемо вдячні вам за звернення, якщо у вас виникатимуть питання. Будь ласка, сконтактуйте з нами за телефоном +380 44 288 52 25 або ж напишіть нам [email protected]