Виставка «Співіснування з темрявою» у супроводі аудіогідуПро Нас

Виставка «Співіснування з темрявою» у супроводі аудіогіду

Мистецький арсенал підготував двомовний аудіогід виставковим проєктом «Співіснування з темрявою», що триватиме до 31 березня 2024 року.

 

На виставці представлені мультимедійні та аудіовізуальні інсталяції, перформанси, живопис та інші художні роботи Терези Барабаш, Сергія Петлюка, Даші Подольцевої і Олексія Шмурака, Антона Саєнка, Івана Світличного, Федора Тетянича, Максима Ходака, Терези Яковини та Photinus studio.

Фото – Олександр Попенко

Ця виставка досліджує стратегії, залежності і слабкості мистецтва у способах співіснування з темрявою в часи тотальної невідомості. Вона ставить собі на меті відповісти на два основні питання: «Яким має бути мистецтво, щоб не зникнути у темряві, не бути поглинутим нею? та «Як має трансформуватись інституція, щоб допомогти художникам й об’єктам мистецтва залишитися видимими під час блекаутів та зимових холодів і темряви?». На ці запитання митці і мисткині відповідають винаходом світла всередині самих себе й навколишньої спільноти.

Як скористатися аудіогідом:
відсканувати QR-код у вхідній зоні виставки за допомогою камери на смартфоні або перейти за посиланням ⬇️

Аудіогід українською
Аудіогід англійською

Відвідати виставку можна до 31 березня 2024 року.
Графік роботи: середа-неділя, з 12:00 до 19:00.
31 грудня, 1 та 2 січня — вихідні
Квитки можна придбати в касі Мистецького арсеналу або онлайн


Виставка містить інсталяції з високим сенсорним навантаженням.

Виставку створено в партнерстві з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу» в межах реалізації проєкту профінансованого урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії.