У Мистецькому арсеналі відбудеться заключна конференція «Спадщина: простір для роботи. Досвід прифронтових та деокупованих областей України»Про Нас

У Мистецькому арсеналі відбудеться заключна конференція «Спадщина: простір для роботи. Досвід прифронтових та деокупованих областей України»

17 вересня учасники заходу поділяться результатами і враженнями від програми, презентують результати своїх пілотних проєктів у громадах, обговорять виклики воєнного часу для операторів спадщини та можливі адаптаційні механізми та шляхи відповіді на ці виклики.

«Спадщина: простір для роботи» — це одна з програм Фонду «Партнерство за сильну Україну», спрямована на розвиток спроможності та мережування для локальних культурних дієвців та операторів спадщини. До неї долучились 29 організацій з Одеської, Чернігівської, Харківської, Сумської, Херсонської, Миколаївської, Донецької та Луганської областей. 

Програма «Спадщина. Простір для роботи» допомогла громадам ідентифікувати та переосмислити наявні місцеві культурні ресурси (музейні колекції, меморіальні і культурні об’єкти, діючі або потенційні туристичні магніти, об’єкти спадщини тощо). Учасники програми познайомилися й попрактикувалися у використанні методологічих інструментів для створення культурних продуктів й освітніх програм, інтерпретації спадщини, роботи зі своїми громадами та різними аудиторіями з урахуванням викликів війни.

Під час конференції йтиметься про:

  • суб’єктність операторів спадщини
  • децентралізацію культурної інфраструктури
  • нові наративи та підходи до інтерпретації спадщини
  • професійний розвиток операторів спадщини: які навички потрібні дієвцям культури, щоб відповідати сучасним викликам

Запрошуємо учасників долучитися до дискусій та поділитися своїм досвідом в рамках програми.

Для участі в конференції необхідно заповнити реєстраційну форму


Програму розвитку спроможності та мережування для локальних дієвців культури «Спадщина: простір для роботи» впроваджують: Мистецький арсенал, фонд ІЗОЛЯЦІЯ, Харківський літературний музей, Одеський національний художній музей за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну» (ФПСУ), який фінансується урядами Великої Британії, Естонії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії, Швеції.