РОЗПОЧАВСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У КНИЖКОВОМУ АРСЕНАЛІ 2020Про Нас

РОЗПОЧАВСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У КНИЖКОВОМУ АРСЕНАЛІ 2020

Розпочався прийом заявок на участь у виставці-ярмарку та подієвій програмі в межах Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», що відбудеться 20–24 травня 2020 року.

Організатори запрошують видавців, ілюстраторів і культурні інституції подавати заявки на стендову участь, пропонуючи найпривабливішу та найзручнішу локацію в Києві, помірні ціни, логічну побудову експозиції та зручну навігацію, оптимальні умови для торгівлі та промоції книг.

Книжковий Арсенал традиційно матиме ефективну промокампанію та різноманітну програму подій, яка щороку збирає понад 55 тисяч відвідувачів. Вагома візуальна складова фестивалю разом із унікальним простором Старого арсеналу створюють неповторну, приємну й комфортну атмосферу для книжкових покупок.

Команда Книжкового Арсеналу запрошує долучатися до участі, наголошуючи на тому, що це прекрасна нагода розширити коло читачів, представити свої нові книги, привернути увагу до попередніх видань та зустрітися з професійною спільнотою.

Звертаємо вашу увагу на те, що цього року організатори суттєво змінили та допрацювали умови участі в фестивалі.

«Головною інновацією цього року є впровадження електронного документообігу. Це означає, що учасники фестивалю будуть реєструватися через сайт і підписувати договори про участь за допомогою електронного цифрового підпису. Це нововведення — ще один крок у напрямку екоспрямування, яке Мистецький арсенал активно втілює у всіх проєктах, поширюючи ідеї дбайливого ставлення до ресурсів і відповідального споживання. Електронна подача заявки дасть змогу мінімізувати використання паперу, пришвидшить процес і, сподіваємося, буде зручною для наших учасників», — розповідає технічна директорка фестивалю Віра Кружиліна.

Заявки на участь у виставці-ярмарку приймаються до 31 січня 2020 року включно відповідно до Розділу 2 відповідного Положення. Докладнішу інформацію читайте на сторінці «Учасникам виставки-ярмарку» сайту Мистецького арсеналу. 

Варто відзначити, що затвердження претендентів на участь у виставці-ярмарку базується на механізмі експертного відбору, метою якого є ефективне використання обмеженого простору Мистецького арсеналу для представлення на фестивалі широкої палітри видавців, чия робота визнається як високоякісна. Над цим працюватиме створений цьогоріч Комітет з відбору, дотримуючись при цьому своєї кураторської рамки. Водночас фестиваль підтримує нових незалежних гравців, сприяючи якісній конкуренції на ринку.

Результати відбору організатори повідомлять претендентам наприкінці лютого у письмовій формі.

Важливою складовою Книжкового Арсеналу є власне програмна частина, яка щороку налічує до 500 подій. Щоб забезпечити якість та актуальність подій, над програмою фестивалю працює кураторська команда, яка зокрема й опрацьовує подані заявки з ідеями заходів і спецпроєктів. Частина з них може бути відібрана до реалізації в межах однієї з кураторських програм.

«Запрошуємо претендентів на участь у Книжковому Арсеналі обрати для себе оптимальний варіант представлення, зваживши на власні ресурси, масштаб діяльності, мету участі. Зокрема, ми впроваджуємо формат безстендового учасника для тих, хто обирає не бути представленим у ярмарковій частині з власним стендом, але мати проявлення в програмі фестивалю. Цей формат дає можливість презентації на сценах Книжкового Арсеналу окремих видань, навколокнижкових проєктів, культурних ініціатив, зустрічі наживо зі своєю аудиторією. Кураторській команді важливо створити змістовну та різноманітну програму подій, де б обговорювалися актуальні смисли й контексти, були експерименти з форматами та концепціями. Ми шукатимемо в заявках претендентів нові ідеї, нові імена, нові фокуси та теми», — говорить координаторка фестивалю Юлія Козловець.

Ідеї своїх заходів можна надсилати до 3 лютого 2020 року включно, а результати відбору слід очікувати на початку березня. Команда розгляне їх та спробує вписати в загальну концепцію в разі віднайдення спільних точок і тем. Докладніше читайте на сторінці «Учасникам програми» сайту Мистецького арсеналу.