Розпочався прийом заявок на другий цифровий баркемп «Поза “бульбашкою”: нові альянси у книжковому та креативному секторі»Про Нас

Розпочався прийом заявок на другий цифровий баркемп «Поза “бульбашкою”: нові альянси у книжковому та креативному секторі»

Міжнародний BarCamp для креативної та книжкової індустрії відбудеться вдруге!

Goethe-Institut в Україні, Франкфуртський книжковий ярмарок, Мистецький арсенал і Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» запрошують 2-го грудня на цифровий баркемп «Поза “бульбашкою”: Нові альянси у книжковому та креативному секторі».

«Події-2020 каталізують зміни», – обговорювали ми торік на книжковому Баркемпі. Відтоді змінились не тільки інструменти, ритм та дизайн роботи, але й очікування. Видавнича сфера та книжкова індустрія розвиваються, а разом з ними зростаємо ми, учасники процесів. Зараз дуже відчутна необхідність об’єднуватись у професійні спільноти, слідкувати за попитом на нові креативні задачі, думати про партнерство з фахівцями з інших сфер, знати нові онлайн-інструменти та, зрештою, ставати зухвалішими та сміливішими, щоб не загубитись у цьому шаленому вирі інформації, тенденцій та онлайн-форматів.

Баркемп — це інтенсивна та партисипативна конференція, в якій учасники частково можуть самі сформувати програму та визначити теми, які їм релевантні. В Баркемпі немає глядачів, всі — активні творці. Як лідерів секцій, ми запросили 5 відомих експерток та експертів з Німеччини.

Фокуси наших розмов:

  • Скаутинг: як редактори шукають нові голоси.
  • Професійні асоціації: на прикладі досвіду спілки перекладачів Німеччини.
  • Що означає бути продюсером онлайн-контенту для книжкової промоції.
  • Колабораційні тренди та ініціативи книговидавничої галузі.

 

То що, виходимо з вузькофахової, нішевої «бульбашки»? У форматі Баркемпу ми збираємо фахівців та фахівчинь зі сфер видавничої справи, перекладу, цифрового маркетингу та книжкового дизайну, головних редакторів та редакторок. Ми обміняємося досвідом, набудемо нових зв’язків, розбудуємо персональні мережі контактів онлайн, відчуємо стрімкість тенденцій.

І так, нам теж не вистачає неформального спілкування з нашими колегами з суміжних сфер. Тому під час Баркемпу у всіх учасників буде можливість не тільки поспілкуватись протягом основної програми, а й долучитись до цифрової вечірки в Gather.Town.

Дата Баркемпу: 2.12 з 12:00 до 17:00 (за київським часом).
Робоча мова: англійська
Формат: онлайн
За три дні до початку запрацює телеграм-чат, щоб учасники та спікери мали змогу поспілкуватися щодо тем і наповнення Баркемпу.
Дедлайн для реєстрації: 25.11.2021
Прийом заявок триватиме до 25 листопада на сайті Goethe-Institut в Україні.
Партнери: Digitizing.Space, Proto produkciia.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Goethe-Institut є культурною інституцією Федеративної Республіки Німеччина, що діє у всьому світі. Він сприяє вивченню німецької мови закордоном та заохочує міжнародний культурний обмін.

Мистецький арсенал є пам’яткою архітектури XVIII cт., а також флагманською українською інституцією культури, яка у своїй діяльності інтегрує різні види мистецтва – від різноманітних художніх практик, до музики та літератури. В рамках діяльності інституції відбувається щорічний мультидисциплінарний Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — найбільша інтелектуальна подія України.

Раз на рік Frankfurter Buchmesse перетворюється на світову столицю ідей. Це найважливіша міжнародна виставка видавничих досягнень та різноманітного контенту. Тут світові експерти з видавничої сфери зустрічаються з партнерами з технологічної індустрії та суміжних креативних індустрій, як-от кіно та ігри. Таким чином, Франкфуртський книжковий ярмарок є хабом міжнародної торгівлі правами та ліцензування, і звідси беруть свій початок нові види кооперації та бізнес-моделі.

Якщо у вас виникли додаткові запитання:
Марія Шубчик
[email protected]
Goethe-Institut в Україні

Оксана Щур
[email protected]
Мистецький арсенал