Музейні рефлексії: співпраця з громадськими організаціями
20 лютого о 14:00 запрошуємо вас на перші цього року «Музейні рефлексії», на яких ми будемо обговорювати успішні кейси співпраці музеїв і громадських організацій.
Завдяки різним спікерам і їхнім проєктам дізнаємося, з чого починається успішний проєкт, як зібрати команду для нього та які перепони можуть виникнути в його реалізації. Протягом зустрічі ви також маєте можливість поставити питання, які вас цікавлять, у чаті.
Зустріч відбудеться онлайн на платформі Zoom. Для участі потрібно зареєструватися. Посилання на зустріч ми надішлемо на вказану вами у формі електронну адресу. Будь ласка, перевіряйте папку спам.
Під час «Музейних рефлексій» спікери та спікерки презентують такі проєкти:
- «Історія у молоді. Молодь в історії»: Людмила Міщенко, директорка Охтирського краєзнавчого музею; Федір Чернов, грантовий менеджер, співавтор проєкту «СОУЛ – Спадщина Охтирки у Людях».
- «Дослідження та репрезентація кримськотатарської спадщини. З досвіду співпраці Національного музею історії України та ГО Алєм»: Олексій Савченко, кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник Скарбниці Національного музею історії України, співкуратор виставки «Miras. Спадщина» про культуру кримських татар; Есма Аджієва, голова ГО «Алєм», співкураторка виставки «Miras. Спадщина».
- «Більше ніж 3D, більше ніж екскурсія: як привести нову аудиторію до музею»: Олександра Іванова, менеджерка з партнерства Творчого об’єднання «Ніч в університеті»; Ганна Тарасенко, старша наукова співробітниця Національного музею історії України у Другій світовій війні.
- «Співпраця Національного Музею Голодомору-Геноциду з Громадською організацією Post Bellum — Україна»: Леся Гасиджак, директорка Національного Музею Голодомору-Геноциду; Євгенія Нестерович, директорка Громадської організації «Post Bellum — Україна», продюсерка культурних проєктів.
- «Археологія в 3D: що робити, чим робити і з ким робити в українських музеях»: Симон Радченко, співзасновник ГО «Архаїка», координатор проєкту «Ukrainian Heritage Digitization and Dissemination Initiative»; Марія Лобанова, в.о. завідувачки відділу наукової обробки і зберігання фондів Одеського археологічного музею.