Prize winnersMuseum

  1. Премія імені Б.Г.Возницького 2017

    Expert Council

    Оксана Баршинова, історик мистецтва, куратор, завідувач відділу Національного художнього музею України, викладач кафедри теорії та історії мистецтва НАОМА

    Адріана Вялець, музеолог, заступник директора Національногом Музею українського народного декоративного мистецтва

    Леся Гасиджак, музеолог, заступник генерального директора Національного музею «Меморіал жертв Голодомору», редактор веб-порталу “Музейний простір”, кандидат історичних наук

    Наталя Дзюбенко, музеолог, завідувач відділу прикладної музеології Державного природничого музею у Львові НАН України, кандидат біологічних наук

    Сергій Лаєвський, директор Чернігівського історичного музею ім. В.В.Тарновського, в.о. президента Українського Національного комітету Міжнародної Ради Музеїв (ICOM)

    Олександр Ройтбурд, художник, куратор, громадський діяч Микола Яковина, президент Українського національного комітету Міжнародної ради з питань пам’яток і визначних місць (ICOMOS)

    Finalists of the Prize

    Дмитро Кобалій – завідувач відділу охорони пам’яток історії, археології та природи Національного заповідника «Хортиця» (м. Запоріжжя)

    Prize laureate

    Олександр Пажимський

    музейник, краєзнавець, етнограф, історик і художник, що 24 роки працює в заповіднику «Самчики» (Старокостянтинівський р-н,  Хмельницька обл.), ім`я якого відоме серед істориків, краєзнавців, знавців палацово-паркового мистецтва, охоронців національної культурної спадщини, геральдистів, художників, етнографів, екологів.

  2. Премія імені Б.Г.Возницького 2016

    Expert Council

    Оксана Баршинова, історик мистецтва, куратор, завідувач відділу Національного художнього музею України, викладач кафедри теорії та історії мистецтва НАОМА

    Адріана Вялець, музеолог, заступник директора Національногом Музею українського народного декоративного мистецтва

    Леся Гасиджак, музеолог, заступник генерального директора Національного музею «Меморіал жертв Голодомору», редактор веб-порталу “Музейний простір”, кандидат історичних наук

    Наталя Дзюбенко, музеолог, завідувач відділу прикладної музеології Державного природничого музею у Львові НАН України, кандидат біологічних наук

    Сергій Лаєвський, директор Чернігівського історичного музею ім. В.В.Тарновського, в.о. президента Українського Національного комітету Міжнародної Ради Музеїв (ICOM)

    Олександр Ройтбурд, художник, куратор, громадський діяч Микола Яковина, президент Українського національного комітету Міжнародної ради з питань пам’яток і визначних місць (ICOMOS)

    Finalists of the Prize

    Дмитро Кобалій – завідувач відділу охорони пам’яток історії, археології та природи Національного заповідника «Хортиця» (м. Запоріжжя)

    Prize laureate

YouTube video